Kamu Çalışanları İçin İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Halkbank Özel Faizle Nakit Destek Veriyor!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kamu çalışanlarına düşük maliyetlerle kredi imkanı Halkbank tarafından sağlanıyor. Halkbank komu çalışanları ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? 

Finans 26.09.2021 - 21:42 26.09.2021 - 21:58 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi talebinde bulunan kamu çalışanları için Halkbank tarafından oldukça uygun koşullarda nakit destek verilmeye çalışılıyor. Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile bu kapsama giren tüm müşterilerine oldukça uygun maliyetlerle kredi imkanı sağlıyor.

Kamuda çalışanlar için bankalar ihtiyaç kredisi verirken genellikle zorluk çıkarmıyorlar. Çünkü kamu çalışanlarının her ay sabit bir geliri bulunuyor. Bankalar bunu güvence olarak değerlendirerek makul limitlerde ihtiyaç kredisi verirken tüm kolaylıkları sağlıyorlar. Halkbank da bu şekilde kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit desteği sağlamayı sürdürüyor. 

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL FAİZ ORANLARI

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler aylık yüzde 1,63'ten başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Bu kapsamda yapılan banka açıklamasına göre kamu çalışanı müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve 50 Bin TL ile 100 Bin TL'ye kadar limitlerdeki ihtiyaç kredilerini 24 ay vade imkanı ile kullanabiliyorlar. 

Halkbank tarafından kamu çalışanı müşterilere iki ayrı faiz oranı seçeneği veriliyor. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyen müşterilere ihtiyaç kredileri aylık yüzde 1,68 oranında faizle veriliyor. Kredi tahsis ücreti ödemeyi sorun yapmayan kamu çalışanı Halkbank müşterileri ise aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredilerini kullanabiliyorlar. 

Halkbank tarafından açıklanan kredi faiz oranlarını elde edebilmek için müşterilere bir de şart sunuluyor. Buna göre müşteriler en az kredi taksit tutarı kadar açık hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmalılar. 

ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ

Halkbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere kredi çekme sürecinde ödeme seçenekleri açısından farklı tekliflerde de bulunuluyor. Buna müşteriler esnek ödeme imkanlarını da kredi çekerken kullanabiliyorlar. Haklkbank tarafından kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan ve müşterilere sunulan ödeme seçenekleri şöyle:

-Aylık eşit taksitli 
-Artan taksitli 
-Azalan taksitli 
-3 ayda bir eşit taksitli 
-Serbest ödemeli 

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI 

halkbank kamu çalışanları ihtiyaç kredisi hesaplama

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,63 faiz uygulandığında aylık 1.947 TL kredi taksiti ile karşılaşıyorlar. Aynı şartlarda yüzde 1,68 faiz uygulandığında ise taksit miktarı 1.966 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@