Kamu Çalışanlarına 100 Bin TL Ödeniyor! Halkbank Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu!

İhtiyaç kredisi kampanyalarında sürekli güncelleme yapan Halkbank, kamu çalışanlarına uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. 

Finans 01.09.2021 - 19:42 01.09.2021 - 19:54 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerinin taleplerini değerlendiren Halkbank, kampanyalarında en fazla çeşitlilik sağlayan banka olmaya devam ediyor. Toplumun her kesimine hitap eden bir banka olmayı misyon edinen Halkbank kapsamlı ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ediliyor. 

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi de Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası oldu. Kamu çalışanlarına yönelik başlatılan kredi kampanyası ile tüm kamu çalışanlarına uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu kredi kampanyası ile müşteriler finansal sorunlarına en maliyetsiz şekilde çözüm üretebiliyorlar. 

5 FARKLI ÖDEME PLANI İLE KREDİ GERİ ÖDEMESİ

Kamu çalışanlarına özel olarak verilen ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere farklı avantajlar da tanımlanabiliyor. Özellikle esnek ödeme imkanı ile müşteriler büyük bir kolaylıklığa sahip olabiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanan müşteriler kendi bütçelerine göre ödeme planı yapabiliyorlar. Bu ödeme planları da Halkbank tarafından açıklandı.

GERİ ÖDEMELER MÜŞTERİLERİN TERCİHİNE BIRAKILIYOR

Halkbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanmaları halinde geri ödemelerini aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde yapabiliyorlar. İhtiyaç kredisi kullanırken yapılacak olan ödeme planları tamamen müşterilerin inisiyatifine bırakılıyor. Müşteriler kendi ekonomik durumlarına göre menfaatlerine göre olan ödeme planlarını seçip ihtiyaç kredisi çekme işlemini tamamlayabiliyorlar.

KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİNİN FAİZ ORANI

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere bankacılık piyasasasın ortalamanın altında bir kredi faizi uyguluyor. Müşteriler Halkbank'tan kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kullanmak için başvuru yaptıklarında aylık yüzde 1,63 faiz ile karşılaşıyorlar. 

HALKBANK 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi başvurusu yapan müşteriler maliyet tablosunu öğrenmek istiyorlar. Halkbank'tan 36 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler uygulanan aylık yüzde 1,63'lük faizle beraber aylık kredi taksitleri 3.895 TL oluyor. Bu kredinin maliyetinin ise yüzde 26 olduğu yine Halbank tarafından bildirildi. 

halkbank kamu çalışanları ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama

Öte yandan Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin başvuru işlemlerini tüm bankacılık kanallarından kabul ediyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@