Kamu Çalışanlarına Nakit Desteği! Halkbank'tan Özel Faizli 25 Bin TL Ve 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank tarafından kamu çalışanlarına özel mali şartlarda ihtiyaç kredisi veriliyor. Kamu çalışanları 100 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredilerini Halkbank'tan hangi finansal koşullarda alabiliyorlar?

Finans 20.02.2022 - 17:57 20.02.2022 - 17:57 Engin Uzunoğlu

Ekonomik göstergelerde son aylarda meydana gelen zayıflamanın vatandaşlara yansıması kişisel bütçelerde aksamaların meydana gelmesine neden oluyor. Yaşanan bu finansal sorunlar her vatandaşı ayrı ayrı etkiliyor. Dolayısıyla miktarı değişmekle beraber vatandaşların ciddi bir nakit problomi ortaya çıktı. Bu problemin çözümü için iser bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları geçici bir çare olarak alternatifler arasında bulunuyor. 

Finansal sorun yaşayan kamu çaşılanları için bazı bankalar özel kredi kampanyalarını devreye sokuyorlar. Bu bankalardan birisi de Halkbank oldu. Halkbank, kamu çalışanlarına özel olarak tasarlanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile bu kapsama giren müşterilerine nakit desteğini çok makul koşullarda temin ediyor. Bu makul şartları değerlendiren kamu çalışanı Halkbank müşterileri bütçelerine nefes aldırabilecek ihtiyaç kredisini çekip finansal olarak rahatlayabiliyorlar.

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank'ın kamu çalışanı müşterilerine sağladığı ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları oldukça merak edilip araştırılıyor. Öncelikle bu kredi kampanyası kapsamında kamu çalışanı müşteriler 100 Bin TL'ye kadar miktarlarda ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Üstelik bu ihtiyaç kredisi için müşterilere özel bir faiz oranı da uygulanıyor. Müşteriler aylık yüzde 1,79'dan faizlerle bu ihtiyaç kredisini çekip nakit desteklerini temin edebiliyorlar.

Kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan imkandan yararlananlar farklı seçenekleri kullanarak daha avantajlı çıkabiliyorlar. Kredi kullanırken bazı vatandaşlar için kredi tahsis ücretleri boşa ödenen bir maliyet olarak görülüyor. Halkbank da bu hassasiyette olan müşterilere kredi tahsis ücretsiz ihtiyaç kredisi imkanı da sunuyor. Sadece küçük faiz farkı ile kredi tahsis ücreti olmadan ihtiyaç kredisi kullanma imkanını Halkbank sunuyor.

Halkbank'In kamu çalışanlarına özel verilen ihtiyaç kredisi kampanyasının sağladığı bir imkan da kolay ödeme seçenekleri. Müşteriler aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve esnek ödemeli şekilde kredi geri ödemelerini planlayabiliyorlar. Bu şekilde sağlıklı bir ödeme süreci yalanabiliyor. 

25 BİN TL VE 100 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

halkbank kamu çalışanları ihtiyaç kredisi hesaplama-1

Halkbank'ın kamu çalışanlarına sunduğu özel kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlara aylık yüzde 1,79 kredi faizi uygulanıyor ve taksitleri de 1.004 TL şeklinde hesaplanıyor. 24 ay vadeli 100 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,89 kredi faizi uygulanıyor ve aylık kredi taksitleri de 5.448 TL oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@