Kamu Kurumlarında Çalışanlara 5.000 TL Verilecek! Halkbank Ödeme Planını Açıkladı

Kamu kurumlarında görev yapan personeller için Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi kapsamında 5.000 TL veriyor. Ödemeler ise aylık taksit ödemeli yada 3 ay ertelemeli yapılabilecek.

Kamu Kurumlarında Çalışanlara 5.000 TL Verilecek! Halkbank Ödeme Planını Açıkladı

Hızlı kredi kullanacaklar için Halkbank'ın özel kredi paketleri Aralık 2021 döneminde de devam ediyor.

Emekli müşterilerine özel kredi paketi açıklayan Halkbank, bu paketlerin yanında özel sektörde çalışanlar için ve kamu kurumlarında çalışanlar için ayrı ayrı kredi olanakları sunuyor.

KAMU PERSONELLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Kamu kurumlarında çalışan personellere Halkbank iki ayrı paket hazırladı. Birincisi maaşını Halkbank'tan alan memurlar için olup faiz oranı diğer kredi paketlerine göre daha düşük seviyede yer alır. İkinci kredi paketi ise maaşını Halkbank'tan almayan ancak kamu kurumlarında çalışanlar için.

Banka kamu personellerine hızlı ve anında 5.000 TL ihtiyaç kredisi sunabiliyor.

Bunun yanında bankanın kredi limiti çok daha yüksek rakamlara çıkabiliyor. İhtiyaç kredisi kullanacak olan memurlar maaşları oranında 100.000 TL'ye kadar kredi çekme olanağına sahipler. Ancak bu limit maaş tutarına göre ve kişiye özel hesaplanıyor.

Banka 1.000 TL'den 50.000 TL limite kadar olan ihtiyaç kredileri için 36 ay vadeli ödeme planı sunmakta.

Ancak Halkbank'tan 50.001 TL ile 100.000 TL arası ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar en fazla 24 ay vadeli ödeme planı oluşturacaklar.

BANKANIN İLAN ETTİĞİ DİĞER ÖZELLİKLER

Halkbank memurlar için hazırladığı konut kredisi paketinde 3 ay erteleme olanağı sunuyor. Tüm kredi limitleri için geçerli kredi ödeme erteleme olanağı, 92 gün süre ile uygulanır. Bu çerçevede Aralık sonunda ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar ilk ödemelerini mart ayında yapacaklar.

Banka müşterilerine aylık eşit ödeme seçeneği dışında maaşa göre değişebilen esnek planlar da sunuyor. Bu planların ilki 3 ayda bir ödemeli, artan ödemeli, azalan ödemeli, balon ödemeli.

5.000 TL KREDİ İÇİN ÖDEME PLANI

kredi ödeme planı halkbank 5000 tl

Banka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketiyle 5.000 TL kullanacak olan bir memur ödemelerini tabloya göre yapacak. Ödemeler aylık 194 TL taksitle yapılacak. 3 yıl sonunda 5.000 TL ihtiyaç kreisi 6.985 TL olarak ödenecek.

BAŞVURU YAPACAK OLANLAR DİKKAT

Kamu personelleri hızlı kredi başvuru işlemleri banka şubelerinden hemen yapılabilir. Başvuruların hemen ardından ise kredi nakit olarak çekilebilir. Bunun dışında bankada hesabı olanlar mobil uygulamadan başvurularını yapabilirler.

SONRAKİ HABER