Kamu Kurumlarının Hasarlı Kullanım Dışı Arabaları Satışa Çıkarıldı! 6.885 TL'den Başlayan Fiyatlar

Kamu kurumları daha önceden kullandıkları ancak hasar oluşan ekonomik ömrü dolmuş araçları satışa çıkarıyorlar. Nisan ayı için başvuru süreci devam eden 3 duyuru var. 6.885 TL'den satılık araçlar..

Finans 06.04.2022 - 15:08 06.04.2022 - 15:08 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - Kamu kurum ve kuruluşları tarafından ilan edilen araç satış duyuruları iki farklı şekilde ihaleye çıkarılıyor. İlk liste araçların kullanımlarında bir sorun olmadığı çalışır durumda olmaları halinde normal ilan olarak yayımlanıyor. İkinci liste araçların hasarlı durumda olması durumunda ekonomik ömrü dolmuş araçlardan oluşuyor. 

Bizlerde güncel ilanlar arasında yer alan, başvuru süreci devam eden ekonomik ömrü dolmuş, hasarlı araçların satışlarına dair güncel duyuruları derledik. İşte Nisan ayının kamudan satılık araç listesi. 

NİSAN AYININ KAMUDAN SATILIK ARAÇ LİSTESİ

Bursa Yenişehir Belediye Başkanlığı bir duyuru ile 8 adet ekonomik ömrü dolmuş aracın satışını yapacağını fiyatların ise 6.850 TL'den başladığını bildirdi. Bu ihale için başvurular 14 Nisan öncesinde tamamlanacak. 

Listenin ikinci sırasında ise Van Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Listede toplam 27 araç satışı yapacağonı ilan eden kurum 17 bin TL 25 bin TL ve 40 bin TL gibi fiyatlarla araç satışı yapacağını açıkladı. 

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ise duyurusunda 1993 model Ford P100 model aracı satacağını ilan etti. Kurum bu araç için 25.000 TL muhammen bedel belirledi. Aracın satış tarihi 11 Nisan olarak duyurulurken başvurular bu tariten önce tamamlanacak. 

FİYATLARI İNCELEMEK İSTEYENLER

Kamu kurumlarının araç satış duyurularına ilgi gösterenler; ihale başvuru kılavuzunda bildirilen fiyatları inceleyebilirler. Aşağıda her bir kurum için ayrı ayrı duyurulan araç satış ilanlarını paylaşıyoruz. 

Bursa Yenişehir Belediye Başkanlığı Araç Satış İlanı 

kamudan aaç satışı nisan 2022 bursa

Van Milli Emlak Müdürlüğü Araç Satış İlanı

kamudan aaç satışı nisan 2022 van2kamudan aaç satışı nisan 2022 van 1

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Araç Satış İlanı

kamudan aaç satışı nisan 2022 karaman

FİYATLARI UYGUN BULANLAR

Kamudan satılık araçlar için fiyatları uygun bulan istekliler başvuru yapacaklar. Kurumların satış duyurularına ulaşacak olan vatandaşlar kılavuzda bildirilen evrakları kuruma ihale tarihinden önce teslim edecekler. Daha sonra geçici teminat bedeli ödemesi ile başvurular tamamlacak. Son işlem olarak ise kurumların ilan ettiği ihale tarihlerinde açık artırmaya katılacaklar. 

Emlak365 olarak yukarıda aktardığımız bilgilerin dışında daha geniş kapsamlı incelemede bulunmak isteyenler her bir kurumun web sayfasını yada basın ilan kurumu internet sayfasını inceleyebilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@