Kamu Ve Özel Sektör Çalışanlarına, Emeklilere Nakit Desteği! Halkbank'tan 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Paraya sıkışan vatandaşlara Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi verilmeye devam ediliyor. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları nelerdir? 

Finans 06.10.2021 - 18:12 06.10.2021 - 18:21 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlara bankalar tarafından çeşitli kampanyalar ile ihtiyaç kredileri veriliyor. Bu nakit problemini aşmak isteyen vatandaşlar ise kendilerine en uygun imkanlarla verilecek olan ihtiyaç kredilerini öğrenmek istiyor. Son günlerde ise ihtiyaç kredisi kampanyaları ile Halkbank dikkat çekmeye başladı. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyalarının özellikleri nelerdir?

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI 

Halkbank tarafından müşterilerin finansal problemlerine çözüm olmak üzere farklı ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenleniyor. Bu kredi kampanyaları ile farklı müşteri gruplarına erişilmek isteniyor. Özel sektör çalışanlarına, kamu çalışanlarına, emeklilere, eczacılara özel olarak ayrı ayrı ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleniyor. 

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanan müşteriler çeşitli avantajları kullanarak nakit erişimi problemlerini çözebiliyorlar. Hem uygun faiz hem de esnek ödeme imkanları ile kullanılan ihtiyaç kredileri oldukça cazip bir teklif olarak değerlendiriliyor. Müşteriler bu imkanlardan yararlanarak nakit sorunlarını çözebiliyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ VADE SÜRELERİ 

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere bazı azami vade sınırlamaları uygulanıyor. Bu vade süreleri BDDK tarafından belirlendiği için tüm bankalar uygulamak zorunda kalıyorlar. Bu kapsamda Halkbank müşterileri 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için 36 ay vade, 50 Bin TL'nin üzerindeki krediler için de 24 aya kadar vade imkanı kullanabiliyorlar. 

ESNEK KREDİ GERİ ÖDEME İMKANI

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında kredi kullanan müşterilere geri ödemelerde de kolaylıklar sağlanıyor. Her müşterinin kendi gelirlerine göre bir ödeme planı tercih edebilme hakkı bulunuyor. Buna göre müşteriler aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak tercih edecekleri ödeme planlarını seçebiliyorlar. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

halkbank ihtiyaç kredisi maliyetleri

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünen müşteriler kredi maliyet tablosunu da merak ediyorlar. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kredisi kullanımında müşterilere aylık yüzde 1,63 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 779 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Vade sonuna kadar ise müşterilerin karşılaşamaları gereken toplam kredi maliyeti ise 28.048 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@