Kamudan Satılık Opel Vectra ve Peugeot 407 Model Araçlar! 60.000 TL'den Başlayan Fiyatlar

Kamuya ait araçların satışı için ve ihalesi Ocak 2022 döneminde yapılmak üzere araç duyurusu yayımladı. İlana göre kurum Opel Vectra ve Peugeot 407 model araçları 60 Bin TL ve 130 Bin TL'ye satacak.

Finans 27.12.2021 - 15:30 27.12.2021 - 15:30 Mustafa Karagöz

Kamu kurumlarının araç satışlarına dair son duyuru Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi tarafından yayımlandı. Kurum kendisine ait olan ve artık kullanılmayan iki aracı ihale düzenleyerek satacağını açıkladı. 

KAMU KURUMLARINDAN ARAÇ SATIŞ İHALESİ

Duyuruya göre kurumun kendisine ait olan araç listesinde, 2 adet araç artık kullanılmıyor. Bu araçların ise herkese açık şekilde düzenlenecek olan ihale ile satılmasına karar verildi. 27 Aralık Pazartesi gününden itibaren ihale için başvuru toplayacak olan kurum 30 Ocak tarihine kadar başvuruları kabul edecek. Başvuru sürecinin sona ermesinin ardından ise ihale süreci tamamlanacak. İhale işlemi ise 30 Aralık saat 10.00'da başlayacak. 

Araçların Özellikleri

Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi yayımladığı başvuru kılavuzunda araçların özelliklerini de paylaştı. Marka, model ve fiyatlara dair bilr tablo yayımlayan kurum başvuruda bulunacak olan isteklilerinin ödeme planlamalarını bu tabloya göre belirleyeceklerini bildirdi. 

afyon pancar ekicileri

* 1-) Satışı yapılacak olan ilk araç; Peugeot Marka 407 Executive 1.6 HDİ model binek otomobil. Kurum bu otomobil için 140.000 TL muhammen bedel belirlemiş durumda. 

* 2-) Satışı yapılacak olan ikinci araç; Opel Marka Vectra-A874W3-GT model araç 1996 model ve benzinli olan araç için ise 60.000 TL muhammen bedel belirlendi. 

İhale Bilgileri

İhaleye katılacak olanlar 30 Aralık saat 10.00 tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Daha sonra bu saatte kurumun ilgili biriminde ihaleye dahil olup araçlar için ilk teklifleri sunacaklar. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Araçları almak isteyenlere bir duyuru yayımlayan kurum "Satış ve açık artırma şartları ile araçlara ayrıntılı bilgiler “S.S. Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi Araç Satış Şartnamesi”nde ayrıntılı olarak belirtilmiş olup, şartname ve ekleri S.S. Afyon Pancar Ekicileri Kooperatifi, Afyonkarahisar OSB Mah. 1. Cadde No:9/A AFYONKARAHİSAR adresinden ücretsiz olarak temin edilebilir." açıklamasında bulundu. Bu duyuru kapsamında istekliler başvurularını yapacaklar. Başvurudan önce isteyenler 0-272-213 14 16 telefon numarasından detaylı bilgi edinebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@