Kara Liste Kabusunu Sona Erdiren Kampanya! QNB Finansbank'tan 20 Bin TL Borç Transferi Kredisi!

Kredi borçlarını ödemekte güçlük çekenlere QNB Finansbank tarafından borç transferi kredisi verilmeye devam ediliyor. QNB Finansbank borç transferi kredisi nasıl çekilir? 

Finans 20.11.2021 - 21:54 20.11.2021 - 21:54 Engin Uzunoğlu

Ekonomik şartlar vatandaşların elde ettikleri gelirlerle giderlerini karşılayamamalarına neden oluyor. Bu durumda da kredi borcu bulunan vatandaşlar kredi taksitlerini ödeyememe gibi bir riskle karşı karşıya kalıyorlar. Kredi taksitlerinin ödenmemesi ise farklı finansal problemlerin doğmasına neden oluyor. Bu durumda bazı bankalar müşterilerine borç transferi kredisi imkanı tanıyarak bazı kolaylıklar sağlıyor. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. 

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

QNB Finansbank tarafından müşterilerine sağlanan en kritik imkanlardan olan borç transferi kredisi ile başka bankalara olan kredi borçları sorun olmaktan çıkıyor. Müşteriler farklı bankalara olan kredi borçlarını QNB Finansbank'a taşıyarak  yeniden kredi borçlarını ödeme imkanına kavuşuyorlar. 

KREDİ TAKSİTLERİ DÜŞÜRÜLÜYOR

Başka bankalara olan ihtiyaç kredisi borçlarını QNB Finansbank'a taşıyan müşteriler kullanacakları borç transferi kredisi ile yaşadıkları finansal krizi erteleyebiliyorlar. Yeniden kredilendirilen bu kredi borçları da ödenebilir hale geliyor. Daha önce kullanılmış olan ve bir kısmı da ödenen ihtiyaç kredileri yeniden kredilendirildiklerinde 36 ay vadeye bölünebiliyor. Bu şekilde kredi taksitleri daha düşük miktarlara çekilebiliyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İLE KARA LİSTE KABUSU BİTİYOR

Kullanılan kredi taksitlerinin ödenmemesi farklı sorunları da beraberinde getirebiliyor. Bankacılık piyasasında müşterilerin kredi borçlarını ödememelerinin ciddi sonuçları olabiliyor. Müşteriler kredi taksitlerini ödemedikleri durumda kara listeye düşme riski içerisinde kendilerini bulabiliyorlar. Kara listeye düşen bir müşteri de bankacılıkta kendilerini kilitlemiş oluyorlar. Bu müşteriler durumları düzelmeden ve listeden çıkmadıkça bankaların herhangi bir kredi imkanından yararlanamıyorlar. 

20 BİN TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'ın borç transferi kredisinin maliyetleri müşteriye özel değişiyor. Bu kredi imkanından yararlanan müşterilere genellikle ihtiyaç kredisi maliyetleri uygulanıyor. QNB Finansbank'tan 36 ay vadeli 20 Bin TL borç transferi kredisi 739 TL taksitle kullanılabiliyor. Ancak nihai maliyetler kredi başvurusu sürecinde ortaya çıkıyor.

qnb finansbank borç transferi kredisi-1

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank'tan borç transferi kredisi kullanmak isteyenler başvurularını da kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Ön başvuru için müşteriler SMS yoluyla veya QNB Finansbank şubeleri aracılığı ile gerçekleştiriyorlar. Ön başvuruları olumlu sonuçlanan müşteriler banka şubelerine giderek borç transferi kredisi başvurularını tamamlayabiliyorlar. Onaylanan kredi başvurusu sonrasında diğer bankalara olan kredi borçları herhangi bir masraf alınmadan müşteri adına ödeniyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@