Kardeş Kardeşe Bu Fiyata Vermez! Ziraat Bankası 450 M2 Bahçeli 2 Katlı Müstakil Evi 99 Bin Liraya Satıyor

Bankalar emlakçı oldu, ucuz ev satışları başladı. Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanları yayımlandı, gayrimenkul satışları hız kazandı. Ziraat Bankası satılık daire, ucuz ev ve gayrimenkuller!

Emlak Haberleri 02.11.2021 - 15:46 02.11.2021 - 15:46 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları ucuz ev arayan vatandaşlara cazip seçenekler sunarken ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar icralık evleri daha fazla araştırmaya başladı. Yıl sonuna doğru hızla yaklaşılırken bankalar ellerindeki evleri ucuz fiyatlarla elden çıkarmak için atak yaparken bilanço temizliği vatandaşa yaradı. 

Bilançolarını iyileştirmek isteyen bankalar gayrimenkul satışlarını hızlandırarak ellerindeki gayrimenkul stokunu tüketmeye çalışırken kamu bankaları bu süreçte öne çıktı. Özellikle de Ziraat Bankası bankadan satılık gayrimenkul ilanları ile rakiplerini geride bırakırken vatandaşa cazip fiyatlı çok sayıda ilan sundu. Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanları ve köy evleri de pandemi sonrası rekor ilgi gördü. 

BANKADAN SATILIK BAHÇELİ EV: ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK KÖY EVLERİ! 

Devlet bankaları arasında yer alan ve aktif bilanço büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile de dikkat çekiyor. Bankadan satılık bahçeli ev almak isteyen kişilere çok sayıda seçenek sunan Ziraat Bankası fiyatları ile de beğeni topluyor. 

ziraat bankası müstakil ev ilanları 31 ekim

Banka tarafından yayımlanan son bankadan satılık müstakil ev ilanları kapsamında Konya'nın Hadim ilçesinde yer alan Bademli Mahallesi sınırları içerisinde bulunan 450 M2 bahçeli müstakil ev için talep edilen satış fiyatı 99 bin lira olarak ilan edildi. 

ziraat bankası satılık arsa ilanları 31 ekim

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI: 866 M2 ARSA 4.500 TL!

Bankalardan satılık arsa ilanları arayan kişiler için Ziraat Bankası çok sayıda seçenek sunarken en düşük fiyat 866 m2 büyüklüğe sahip olan arsa için talep edilen 4 bin 500 TL oldu. 

ziraat bankası satılık işyeri ilanları 31 ekim 2021

ZİRAAT BANKASI SATILIK İŞYERİ / DÜKKAN İLANLARI 

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları arasında daire, konut, müstakil ev, bahçeli ev ilanları ve arsa, tarla duyuruları yanı sıra işyeri ve dükkan ilanları da yer aldı. Bankadan satılık işyeri, dükkan almak isteyenler için en düşük fiyat 15 bin liradan başlarken dükkan, depo, işyeri ve ofis gibi farklı sayıda çok fazla seçenek sunuldu.

ziraat barkası satılık ev ilanları nasıl tekilf verilir

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞ SİTESİ! NASIL TEKLİF VERİLİR?

Ziraat Bankası satılık gayimenkul ilanları bankanın resmi internet sitesi olan Ziraat Bankası intengo sitesine ulaşmak için TIKLAYINIZ...

Resmi sitede yer alan taşınmazlara teklif verebilmek adına ilk olarak siteye üye olmak gerekmekte olup üyelik işlemlerinin ardından süreç başlamaktadır. Teklif veren kişiler için açık artırma süreci başlamakta 30 dakika içerisinde taşınmaza başka bir teklif gelmezse en yüksek teklifi veren kişi taşınmazı satın alma hakkı elde etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@