Kardeşler Arasında Miras Kavgası: 2 Kardeş 61 Yaşındaki Ablalarını Traktörle Ezdi

Ölen annelerinden miras kalan arazi nedeni ile aralarında husumet olan kardeşler arasında yaşanan kavgada 2 kardeş 61 yaşında olan ablalarını traktörler ezdi, 14 yaşındaki yeğenlerini darp etti!

Gündem 08.10.2021 - 16:30 08.10.2021 - 16:49 Gülcan Özer

Kardeşler arasında yaşanan miras kavgası haberlerine her gün bir yenisi eklenirken son haber ise Antalya'dan geldi. İddialara göre Antalya'da yaşayan 9 kardeş arasında anne ve babalarından kalan arazi nedeni ile miras kavgası yaşandı. 61 yaşında olan ve eşini kaybeden E.Ç. isimli kadın 14 yaşındaki kızını da alarak Demirciler Mahallesi Külcüler Sokakta oturan kardeşinin evine ziyarete gitti. 

Kardeşinin evinin yakınında bulunan anne ve babalarından 9 kardeşe miras kalan arazide iş makineleri ile çalışma yapıldığını gören E.Ç. burada kardeşleri ile tartışma yaradı. İki kardeşi ile yaşadığı tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken iki kardeş ablalarının üzerine traktör sürdü. Gözleri dönen iki kardeşin yaşlı kadının üzerinden traktörle geçtikleri iddia edildi. 

antalya-miras-kavgası-1

KARDEŞLERİ TARLA YÜZÜNDEN ABLALARININ ÜZERİNDEN TRAKTÖRLE GEÇTİ! 

Eşini kaybeden ve 14 yaşındaki kızı ile yaşayan 61 yaşındaki E.Ç. kardeşleri ile yaşadığı tartışma nedeni ile kardeşlerinin tarlada üzerinden traktörle geçildiğini iddia etti. Büyük bir şans eseri yaşlı kadın traktörünün tekerlekleri arasında yer alan boşlukta kalırken ölümden kılpayı kurtuldu. 

antalya-miras-kavgası-2

Ablalalarının traktörün altından sağ çıktığını gören 2 kardeş yine iddialara göre bu seferde ablalarının saçlarını yoldu, annesini kurtarma çalışan 14 yaşındaki yeğenlerinin de telefonunu elinden alarak darp etti.

antalya-miras-kavgası-3

Olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılan yaşlı kadın kardeşlerinden şikayetçi olurken yaşlı kadın ise kardeşlerinin amacının anne ve babalarından kalan arazilerin tamamına el koymak olduğunu iddia etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@