Kart Borçları Üst Üste Gelenlere İNG'den 25.000 TL! Hemen Hepsini Kapatın

Kredi kartı borcu olup ödeyemeyenlere İNG Bank, transfer kredisi veriyor. Kredi ile müşteriler kredi kartı borçlarını ödeyebilir ve borçlarını kapatabilirler.

Kart Borçları Üst Üste Gelenlere İNG'den 25.000 TL! Hemen Hepsini Kapatın

Bankaların borç kapatma kredileri araştırılmaya başlandı. Yaz döneminde ipin ucunu kaçıranlar kredi kartı borçlarını düzene bindirmeye çalışıyor. İNG Bank bu dönemde uzun vadeli kredi fırsatıyla tüm kredi kartı borçlarını kapatıyor.

BORÇ KAPATMA KREDİSİNİN AVANTAJLARI

Borç kapatma kredisi kullanarak vatandaşlar ödemelerini kontrol altına alabilirler. Özellikle birden fazla kredi kartı kullanan ve kartlarına borç yapan vatandaşların bir bölümü, dönüşümlü ödeme yöntemi ile borçlarını kapatmaya çalışıyor. Çoğu zaman ise borçlar faize düşüyor.

Bankaların sunduğu borç kapatma kredisi ise vatandaşların borçlarını düzenli bir şekilde ödemelerini sağlıyor. Tüm kredi kartı borçları için kredi kullanabilecek olan vatandaşlar borçların tamamını ödeyebiliyorlar. Borçlarını kapatan vatandaşlar ise bir ay içinde 3 4 farklı ödeme yapmak yerine tek bir kredi borcu ödüyorlar.

borç kapatma kredisi (2)

İNG BANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

İNG Bank borç kapatma kredisi hem ödenemeyen ihtiyaç kredisi borçları için hemde kredi kartı borçları için kullanılabilir.

Banka 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi sağlıyor. Gelir şartı ve kredi puanının uygun olması durumunda sağlanan borç kapatma kredisinde, kredi kartı borçları için 25.00 TL kullanabilirsiniz. Bankanın güncel kredi özellikleri borçlarını kapatan vatandaşlar ödemelerini oluşturdukları ödeme planları ile ödeyebilirler.

Borç Kapatma Kredisi Özellikleri

* İNG Bank borç kapatma kredisinde 3 ay ödeme erteleme sağlıyor. Zaten borç sorunu yaşayan müşteriler bankadan kredi çekip kart borçlarını kapattıktan sonra 3 ellerinin bollaşmasını bekleyebilirler.

* Banka müşterilerine aylık eşit taksitle ödeme imkanı veriyor. Sabit geliri olanlar için ekonomi planlaması yapılması anlamında büyük avantaj sağlayan yöntemin dışında ayrıca ek olanaklarda mevcut.

* İsteyene müşteriler borçlarını azalan taksitli yada artan taksitli olarak kullanabilirler. Bunun dışında serbest ödemeli, balon ödemeli seçeneklerde mevcut. Kişiler kendi gelir durumlarına göre bir ödeme planı seçerek kredi borçlarını tamamlayabilirler.

* İNG Bank borç kapatma kredisinde aylık faiz oranı yüze 1.54 olarak ilan edildi.

10.000 TL Kredi Kullanacaklar için Ödeme Planı

borç kapatma kredisi

Bankadan kredi kullanacaklar için 10.00 TL üzerinden hesaplama tablosunu oluşturduk. Müşteriler bu ödeme tablosunu kendilerine göre değerlendirip kredi başvurularını bankaya iletebilirler.