Kasım 2021 Fırsatları! Opel Araba Kampanyaları İle Özel Fiyatlar Ve Nakit Destekleri!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler için Kasım ayının Opel fırsatları açıklandı. İşte Opel'in Kasım ayı araba kampanyaları... 

Finans 14.11.2021 - 03:32 14.11.2021 - 03:32 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler araba kampanyaları ile firmaların sağladığı imkanlardan yararlanmayı tercih ediyorlar. Firmalar düzenledikleri kampanyalar ile müşterilere önemli imkanlar tanıyorlar. Bu imkanları değerlendirenler hem uygun fiyatlarla otomobil sahibi oluyorlar hem de kolay ödeme seçenekleri ile zor bir ödeme sürecinde kendilerini bulmuyorlar. 

OPEL KASIM 2021 ARABA KAMPANYALARI

Opel'in en çok satış yaptığı sıfır kilometre araçlar içerisinde liste başını Opel Corsa çekiyor. Kasım ayında Opel Corsa için düzenlenen araba kampanyasına göre bu otomobil kampanyalı fiyatıyla satılıyor. Bu ay sonuna kadar Opel Corsa satın almak isteyenler 209.900 TL ödeme yapacaklar. Bu fiyatın stoklarla sınırlı olduğu da bildirildi. 

Opel tarafından Kasım 2021 araba kampanyası kapsamında Opel Grandland X de kampanyalı fiyatla satışa çıkarıldı. Bu model otomobil satın almak için kampanyalı fiyat olarak 441.900 TL belirlendi. Bu kampanyalı fiyatın da stoklarla sınırşı olduğu belirtildi. 

Kasım 2021 Opel araba kampanyalarına göre Opel Yeni Mokka model sıfır kilometre otomobil de kampanyalı fiyatla satışa çıkarıldı. Kasım ayı boyunca bu otomobil 399.900 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak.

Kampanyalı fiyatla satışa çıkarılan bir diğer otomobil modelinin ise Opel Crossland olduğu bildirildi. Bu otomobili satın almak isteyenlerin 263.700 TL ödemeleri gerektiği ifade edildi. Stoklarla sınırlı olan bu kampanyalı fiyatı kaçırmak istemeyenlerin kısa süre içerisinde bu aracı satın almaları gerekiyor. 

Opel araba kampanyalarına göre Kasım ayı içerisinde Opel Insignia 504.900 TL'den, Opel Astra HB ise 364.900 TL'den kampanyalı olarak satışa çıkarıldı. 

FAİZSİZ 75 BİN TL

Kasım ayında Opel Combo Life için ise müşterilere faizsiz nakit desteği veriliyor. Buna göre müşteriler 12 ay vadeli 75 Bin TL kullanabiliyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@