Kasım Ayı İndirim Günlerine Vakıfbank'tan 5.000 TL Limit Faiz Yok

Vakıfbank kasım ayında n11 adlı alışveriş platformundan yapılacak alışverişler için 5.000 TL kredi sağlayacağını ilan etti.

Finans 06.11.2021 - 12:48 06.11.2021 - 12:49 Mustafa KARAGÖZ

Vakıfbank kredi kampanyası kapsamında müşterilerine alışveriş kredisi sağlayacak. İhtiyaçlarını ertelemek istemeyenlerin kullanabileceği kredi kampanyası ile 5.000 TL kredi faizsiz olarak kullanılabilecek. 

VAKFIBANK'TAN KASIM ALIŞVERİŞLERİNE 5.000 TL

Kasım ayında birçok alışveriş platformu indirim dönemleri uyguluyor. Bu indirim kampanyalarından birisi de N11 mağazası için geçerli. İnternet alışveriş sektöründe önemli bir platform olan n11 ayrıca müşterilerine ek olanaklar sağlıyor. 

Firma Vakfıbank ile yapmış olduğu bir anlaşma kampanyası kapsamında maliyetsiz, faizsiz kredi olanağıyla alışveriş imkanı sunuyor. Vakıfbank resmi sitesinden söz konusu kredi kampanyasının nasıl kullanılcağına dair bir açıklamada bulundu. 

n11'de Geçerli 5.000 TL Faizsiz Kredi

Vakıfbank söz konusu kredi kullanımlarına dair paylaşımında, kredi limitinin en fazla 5.000 TL olduğunu duyurdu. n11'den 5.000 TL tutarında alışveriş yapacak olan bir müşteri ödemelerini Vakıfbank kredisi ile yapabilir. Kredi kullanımı için ödeme aşamasında başvuru yapılmsaı yeterlidir. 

Kredi kullanımında ayrıca faiz uygulanmaz. Vakıfbank sağlanacak 5.000 TL limitli kredinin yüzde 0 yaniz faizsiz olduğunu duyurdu. Müşteriler 5.000 TL'lik alışveriş yaptıklarında ödemelerini de 5.000 TL toplam tutar olarak yapacaklar. 

Vakıfbank'tan Kampanya Görseri

Screenshot_1-1

BAŞVURULAR İÇİN NASIL BİR YOL İZLENECEK?

Müşteriler Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanabilmek için öncelikle N11'den alışverişlerini tamamlayacaklar. Alışverişlerini tamamlayanlar ürünleri sepetlerine ekleyip ödeme aşamasıan geldiklerinde "Anında Dijital Kredi ile Öde" seçeneğini seçecekler. Ardından Vakıfbank kredi özelliklerini inceleyecek olan vatandaşlar şartların uygun olması durumunda kredi vade seçimi yapacaklar ve başvuruda bulunacaklar. Kredi durumu uygun olanlar için hemen yanıt verilecek.

Kredi onayı alanlara hemen Vakıfbank kredi sözleşme onayı gönderilir. Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı bankomat hesabına sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleştirilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@