Katılım Bankaları 10 Bin TL Peşinat, Aylık 814 Lira Taksite 3+1 Daire Satıyor! Türkiye Finans Satılık Gayrimenkuller

Türkiye Finans satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. TOKİ kampanyalarına rakip gösterilecek satışta bankadan, icradan satılık apartman dairesi, müstakil ev ilanları düşük fiyatlarla satılıyor.

Emlak Haberleri 21.11.2021 - 17:33 21.11.2021 - 17:33 Gülcan Özer

Katılım Bankaları arasında yer alan Türkiye Finans satılık gayrimenkuller ilanları için yıl sonuna doğru beklenen duyurusunu yayımladı. Yapılan açıklamada hem düşük fiyatlı konut satışı yapılacağı hem de bankadan satılık gayrimenkuller için düşük faizli konut kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. 

Türkiye Finans gayrimenkul satışı için yayımlanan ilanlarda bankadan satılık bahçeli müstakil ev, apartman dairesi, dükkan, depo, işyeri, tarla ve arsa gibi binlerce seçenek sunuldu. Türkiye Finans intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında başvurular da başlamış oldu. 

TÜRKİYE FİNANS İNTENGO: BANKADAN / İCRADAN SATILIK EV, DAİRELER İLANLARI YAYIMLANDI! 

Türkiye'nin en büyük katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans mülkiyeti kendisine ait olan taşınmazları Türkiye Finans İntengo sitesi üzerinden satışa sundu. Başlatılan kampanya kapsamında Türkiye Finans internet sitesi üzerinden satışa sunulan müstakil ev ve apartman dairesi gibi taşınmazları satın alacak olan kişilere 60 ay vadeli yüzde 0.69 faiz oranı ile 120 ay vadeli 0.79 oranı ile konut kredisi desteği sağlanacağı ilan edildi. 

türkiye fnans banka gayrimenkulü oranları

SADECE 10 BİN TL PEŞİNAT VE AYLIK 814 TL TAKSİTLE 3+1 APARTMAN DAİRESİ SATILIYOR! 

Birbirinden farklı binlerce ilanın yer aldığı Türkiye Finans internet sitesi üzerinden satışa sunulan en düşük konut fiyatı 73 bin TL olarak ilan edildi. Bu konutu kredi kullanarak satın almak isteyen kişiler yüzde 10 konut kredisi peşinatı olarak 10 bin TL nakit ödeme yaparak kalan 63 bin TL'lik bölüm için konut kredisi çekerlerse bu durumda yalık 814 TL taksit ödemesi yapacaklar. 

63 bin tl konut kredisi hesaplama

TÜRKİYE FİNANS SATILIK GAYRİMENKULLER! 

Bankadan satılık ev ve apartman dairesi almak isteyen kişiler için Türkiye Finans gayrimenkul satışı ilanları yayımlandı. Yıl sonuna doğru bankalar satılık gayrimenkuller için büyük indirimler yaparken Türkiye Finans 3+1 apartman dairesi için en düşük satış fiyatını 79 bin TL olarak belirledi. 

türkiye finans satılık gayrimenkuller 21 kasım 1

türkiye finans satılık gayrimenkuller 21 kasım 2

BANKADAN / İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Türkiye Finans satılık gayrimenkuller için ilanlar bankanın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olup siteye ulaşmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... İlanları tek tek inceleyerek kendinize uygun olanı belirleyebilir, yanında yer alan teklif ver butonuna basarak sizden istenilen bilgileri doldurarak teklifinizi ulaştırarak bankadan ev satın alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@