Katılım Bankaları İle Özel Bankalar Çarpıştı, Faiz Ağır Yaralı! Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Emlak Katılım Kampanyaları

Faizsiz bankacılık sistemi hizmeti veren katılım bankaları sahaya indi, faizi ezdi! 0.69 kar payı oranı ile konut, 0.99 oranı ile ihtiyaç ve en uygun taşıt finansmanı kampanyaları ile büyük fırsatlar!

Finans 08.09.2021 - 09:12 08.09.2021 - 09:12 Gülcan Özer

Yükselen kredi faiz oranları vatandaşı canından bezdirirken düşük faizli kredi kullanmak isteyen kişilerin yeni tercihi katılım bankaları oldu. Faizsiz bankacılık sistemi üzerinden hizmet veren katılım bankaları faiz yerine düşük oranlarla kar payı oranı uyguluyor. Bu sayede vatandaş hem faiz ödememiş oluyor hem de özel bankalara oranla daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi çekme imkanı elde ediyor. 

Katılım Bankaları kurmuş oldukları sistem üzerinden faiz yerine yerine kar payı oranı uygularken yapılan güncellemeler kapsamında Eylül ayında çok daha düşük oranlarla konut finansmanı, taşıt finansmanı ve ihtiyaç finansmanı kullanma imkanı sunuldu. Özellikle de 0.69 oranı ile konut finansmanı desteği sağlanması şu anda kamu bankaları ve özel bankalar tarafından en düşük yüzde 1,37 oranı ile verilen konut kredisi desteği ile kıyaslandığında son derece cazip bir seçenek olması ile dikkat çekti. 

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI 0.69 ORANLA KONUT FİNANSMANI DESTEĞİ SAĞLIYOR! 

Bankaların açıklanan kampanyaları kredi çekmek isteyen kişiler tarafından yakından takip edilirken pazar paylarını arttırmak isteyen katılım bankaları Eylül ayında atağa geçti. Türkiye Finans Katılım Bankası kendisi tarafından satışa sunulan konut, arsa, işyeri, dükkan, tarla ve apartman dairesi gibi taşınmazları alan kişilere yüzde 0.69 kar payı oranı ile 120 ay vadeli konut finansmanı kullanma imkanı sundu. 

türkiye-finans-konut-finansmanı

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere hem piyasa fiyatının çok daha altında fiyatlarla ev sahibi olma hem de satın aldıkları ev için yüzde 0,69 oranla konut finansmanı kullanma imkanı sunuldu. 

emlak-katılım-bankası-ihtiyaç-finansmanı

EMLAK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI İLE YÜZDE 0.99'DAN BAŞLAYAN ORANLARLA NAKİT PARA DESTEĞİ SAĞLIYOR! 

İhtiyaç finansmanı kampanyalarında ise Emlak Katılım Bankası öne çıkıyor. Banka hac ve umre finansmanı kampanyası ile yüzde 0.99 kar payı oranından başlayan rakamlarla nakit para desteği sağlarken normal ihtiyaç finansmanı paketinde ise yüzde 1,69 oranla finansman kullanımına olanak sağlıyor. 

kuveyt-türk-araç-finansmanı-8-eylül

ARABA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE NAKİT PARA DESTEĞİ KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASINDA! 

Araç satın almak isteyen kişiler için ise taşıt finansmanı kampanyası düzenleyen Kuveyt Türk Katılım Bankası yüzde 1.48 oranı ile 48 ay vadeli taşıt finansmanı desteği sağlayacağını açıkladı. Söz konusu kampanya ile belirtilen oranlar hem sıfır hem de ikinci el araçlar için verilirken isteyen kişilere ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme imkanı da sunuldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@