Katılım Bankaları Yüksek Faize Savaş Açtı, En Uygun İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Oranları Geldi!

Kredi faizleri giderek yükselirken katılım bankaları finansman kampanyaları başladı. 0.69 oranla konut, 1.48 oranla taşıt ve 0.96 oranla ihtiyaç finansmanı!

Katılım Bankaları Yüksek Faize Savaş Açtı, En Uygun İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi Oranları Geldi!

Bankalar arasında rekabet kızıştı, katılım bankaları yüksek faize savaş açtı, Vatandaşlar uzun süredir yükselen faiz oranları nedeni ile madğuriyet yaşarken katılım bankaları en uygun oranları sunan bankalar olarak öne çıktı. Başlatılan özel kampanyalar ile finansman destekleri öne çıkarıldı.

Ev almak isteyen kişilere yönelik olarak finansman oranı katılım bankalarında yüzde 0.69 seviyesine kadar çekilirken taşıt finansmanı paketinde ise yüzde 1.48 oranı ile en uygun finansman müjdesi geldi. Bankalardan gelen ataklar kredi çekmek isteyen ancak yüksek faiz nedeni ile geride durmak zorunda kalan vatandaşları da cesaretlendirdi.

TÜRKİYE'DE KAÇ TANE KATILIM BANKASI VAR 2021?

Ziraat Katılım Bankası

Vakıf Katılım Bankası

Emlak Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası

Albaraka Türk Katılım Bankası

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Şeker Finans Katılım Bankası

konut-fnansmanı

EN UYGUN KONUT FİNANSMANI ORANI YÜZDE 0.69 İLE TÜRKİYE FİNANS TARAFINDAN VERİLİYOR!

Düzenlenen kampanyalar incelendiğinde en uygun konut finansmanı desteği sağlayan bankanın Türkiye Finans bankası olduğu görülüyor. Ev sahibi olmak isteyen ancak hem yükselen konut kredisi faiz oranları hem de ev fiyatları nedeni ile bu isteklerini ertelemek zorunda kalan kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 0.69 oranı ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Türkiye Finans tarafından satışa sunulan gayrimenkuller için düzenlenen kampanyada 60 ay vadeli konut finansmanı alanlara yüzde 0.69 oranı ile 120 ay vadeli konut finansmanı çekenlere ise yüzde 0.79 oranı ile finansman desteği sağlanıyor. Türkiye Finans internet sitesi üzerinden satılık gayrimenkul ilanlarını inceleyebilir, satışa sunulan konut, arsa, işyeri ve tarla için fiyat teklifi vererek ödemesini bu oranlarla finansman desteği alıp yapabilirsiniz.

ihtiyaç-finansmanı-1

0.96 ORANI İLE İHTİYAÇ FİNANSMANI DESTEĞİ EMLAK KATILIM BANKASI İLE VERİLİYOR!

İhtiyaç finansmanı için de katılım bankaları farklı seçenekler sunarken katılım bankaları arasında en düşük ihtiyaç finansmanı oranı sunan banka Emlak Katılım Bankası olarak öne çıkıyor. Emlak Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı paketlerinde farklı ihtiyaçlara farklı oranlar sunarken hac umre finansmanı için yüzde 0.96 oranı ile destek sağlıyor.

taşıt-finansmanı-1

ARABA SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE YÜZDE 1.49 ORANI İLE TAŞIT FİNANSMANI DESTEĞİ KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASINDA!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ise araba atın almak isteyen kişilere uygun oranlarla finansman desteği sağlıyor. Banka düzenlediği kampanya ile yüzde 1.48 kar payı oranı ile 48 ay vadeli taşıt finansmanı desteği sağlarken başvurular tüm şubeler üzerinden ve internetten yapılabiliyor.

SONRAKİ HABER