Katy Perry Lüks Malikanesini 9.4 Milyon Dolara Sattı

Dillere plesenk olan şarkıları ile servetine servet katmaya devam eden Katy Perry, Hollywood Hills'te yer alan lüks malikanesini rekor fiyatla sattı! Ünlü isimlerin emlek yatırımları dudak uçuklatmaya devam ederken bunlardan biri de lüks malikanesini satan Katy Perry oldu.

EMLAK MAGAZİN 07.03.2019 - 10:53 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Dillere plesenk olan şarkıları ile servetine servet katmaya devam eden Katy Perry, Hollywood Hills'te yer alan lüks malikanesini rekor fiyatla sattı!

Ünlü isimlerin emlek yatırımları dudak uçuklatmaya devam ederken bunlardan biri de lüks malikanesini satan Katy Perry oldu. Katty Perry, Amerika'da zenginlerin yaşadıkları Hollywood Hills'te yer alan lüks malikanesini tam 9.4 milyon dolarlık fiyatla satmayı başardı. 1.2 Milyon Dolar Kar Elde Etti! İngiliz Daily Mail tarafından yapılan habere göre ünlü şarkıcı malikanesini 9.4 milyon dolarlık fiyatla sattı. 2,5 yıldır malikanesini satmak için sabırla bekleyen Perry bu sabrının karşılığını 1,2 milyon  dolar kar elde ederek aldı. Runyon Kanyonu tepesinde yer alan 10 bin metrekarelik dev bir arazide kurulu bulunan lüks malikanenin yeni sahibi ise Mr. Chow adlı şirketin kurucusu olan lokanta zincirlerinin sahibi Michel Chow oldu. 2013 yılında Katy Perry tarafından alınan ve 2019 yılında satılan malikanenin arazi büyüklüğü 10 bin metrekare olurken üzerinde yer alan malikanenin büyüklüğü ise 700 metrekare. Haber Kaynağı: Emlak365.comYorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@