Kavgayı Ayırmaya Giden Polis Memuru Kendi Silahıyla Başından Vurularak Şehit Oldu

Bursa'da yaşanan bir kavgayı ayırmak üzere olay yerine giden polis memuru, olay esnasında başından vurularak şehit oldu.

GÜNDEM 06.12.2019 - 15:35 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Bursa'da yaşanan bir kavgayı ayırmak üzere olay yerine giden polis memuru, olay esnasında başından vurularak şehit oldu. Yaşanan acı olaya dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Bursa'nın Yıldırım İlçesinde iki aile arasında yaşanan tartışma büyüdü kavgaya dönüştü. Geçtiğimiz Salı akşamı yaşanan olaya dair yapılan ihbarın üzerine polis memuru Alaattin Özdemir olay yerine intikal etti. Yaşanan kavgayı ayırmak isteyen polis memurunun belindeki tabancayı alan bir şahıs ise açtığı ateş ile polis memurunu başından vurdu. Olay yerinde başından yaralanan polis memuru Alaattin Özdemir olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Yaralandığı günden itibaren hastanede tedavi altında tutulan ve yaşam mücadelesi veren polis memurundan ise acı haber geldi. Söz konusu olaya dair Bursa Valiliği bir basın açıklaması yayımladı. POLİS MEMURU ŞEHİT OLDUBursa Valiliği tarafından yayımlanan basın açıklamasında geçtiğimiz Salı günü kavgayı ayırmak için giden polis memuru Alaattin Özdemir'in başından yaralandığını hatırlattı ve polis memurunun Yüksek İhtisas Hastanesi'ndeki tüm tıbbi müdahalelere rağmen şehit olduğu bildirildi.Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamanın devamında ise "Şehit polis memurumuza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz." ifadeleri kullanıldı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@