Kayahan'ın Kızı Beste Açar İle Eski Eşi İpek Açar Arasında Köşk Krizi!

Sevilen şarkıların sesi Kayahan'ın kızı ile eski eşi arasındaki gerginlik artıyor. Önce soyadı kavgası yaşayan ikili arasında bu seferde köşk krizi çıktı.

Kayahan'ın Kızı Beste Açar İle Eski Eşi İpek Açar Arasında Köşk Krizi!

Unutulmaz pek çok şarkıyı hem seslendiren hem de söz ve müzik çalışmalarına imza atan Kayahan 3 Nisan 2015 tarihinde hayatını kaybetmişti. Vefat haberinden sonra ilk olarak miras paylaşımında karşı karşıya gelen Kayahan'ın kızı Beste Açar ile eski eşi İpek Açar bu seferde köşk krizi yaşadı.

İki isim önce soyadı tartışması yaşarken sonrasında ise ardından köşk krizi patlak vermişti. Beste Açar'ın sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımlara yanıt gecikmedi ve İpek Açar kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

BESTE AÇAR NE DEMİŞTİ?

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Beste Açar babasının Gönül Köşkü adını verdiği ve büyük emeklerle inşa ettiğini belirttiği Balıkesir Gömeç'te yer alan evi için “Babamla evlendikleri, kız kardeşimin okul çağına kadar büyüdüğü evde şimdiki eşi ve eşinin ailesiyle birlikte yazı geçiriyor olmalarına da babamın izni yok" diyerek sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir açıklamada bulunmuştu.

Gelen eleştiriler üzerine İpek Açark karşı açıklama yayımladı ve “Tüm bakımlarını, çatısını ve bahçesini yaptırdığımız, kısacası maddi, manevi tek başımıza sahip çıktığımız bu yere, ustaların başında durmak için aile olarak gittik.

ipek-beste-açar-kavga

Bunun hesabını da kimseye verecek değilim. Yıkılmasına, harap olmasına gönlümüz el vermedi, vermeyecek. Son nefesime kadar da Kayahan Bey’in bıraktıklarına sahip çıkmaya devam edeceğim" dedi. Bunun üzerine Beste Açar ise geçen hafta Gömeç'te geçen hafta İpek Açar'ın yeni eşinin ailesinin tatil yaptına dair görüntüleri olduğunu belirterek bugüne kadar evde kendi payına düşen tüm giderleri ödediğini dile getirdi.

SONRAKİ HABER