Kayseri Gazeteciler Cemiyeti TOKİ Evleri Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi Noter Huzurunda Belirlendi!

TOKİ Kayseri 2022 projeleri arasında yer alan Gazeteciler Cemiyeti TOKİ evleri projesi için beklenen kura çekimi yapıldı. TOKİ Kayseri Gazeteciler Cemiyeti konut projesi 2+1 ve 3+1 kura sonuçları!

Toki 04.01.2022 - 11:30 04.01.2022 - 11:30 Gülcan Özer

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti üyeleri için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından üretilecek olan yeni konutlar için merakla beklenen konut projesinde kura çekilişi ile hak sahipleri belirlendi. Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından titizlikle yürütülen süreç sonunda nihayete ulaşan ve TOKİ tarafından inşaatına başlanan proje kapsamında hak sahiplerini belirlemek için çekiliş düzenlendi. 

Gazeteciler Konut Yapı Kooperatifi Olağan Genel Kurulu toplantısında konut projesi yeniden gündeme gelmiş ve yapılan çalışmalar hakkında son durum açıklanmıştı. Yürütülen proje kapsamında 35 blok üzerinde yer alacak 521 konutun inşa edileceği açıklanmış, 3+1 konutların sayısından yatay mimari nedeni ile düşüş olduğu, binaların en fazla zemin + 6 kat şeklinde inşa edileceği duyurulmuştu. 

TOKİ KAYSERİ GAZETECİLER CEMİYETİ KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ! 

Yapılan kura çekimi ile hak sahipleri noter huzurunda belirlendi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan açıklama ile pandemi nedeni ile alınan tedbirler kapsamında kura çekimlerinin seyircisiz olarak yapılacağı ilan edilmişti. Konut projesine başvuru yapan kişilerin takip edebilmeleri adına kura çekimi TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanırken kurada adı çıkan kişiler akşam saatlerinde TOKİ'nin resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden ilan edilecek. 

Yine isteyen kişiler e devlet internet sitesi üzerinden TOKİ kura sonucu sorgulama yazarak kura sonuçlarını kimlik numaraları üzerinden öğrenebilecekler. Ev sahibi olan kişiler için süreç devam ederken kurada adı çıkmayan kişilere ise başvuru paraları iade edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@