Kayseri Kocasinan Kentsel Dönüşüm Mahalleri Resmi Gazete Kararı (Cırgalan Mah.)

Kayseri Kocasinan ilçe sınırları içerisinde yer alan Cırgalan Mahallesi, bugünkü Resmi Gazete kararı ile kentsel dönüşüm bölgesi ilan edildi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM 19.12.2018 - 07:34 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Kayseri Kocasinan ilçe sınırları içerisinde yer alan Cırgalan Mahallesi, bugünkü Resmi Gazete kararı ile kentsel dönüşüm bölgesi ilan edildi.

Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Cırkalan Mahallesi Sınırları İçerisinde Yer Alan Bazı Alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı İlan Edilmesine İlişkin Karar (Karar Sayısı: 473) bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. 19 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Kayseri Kocasinan kentsel dönüşüm mahalleri arasına yeni bir mahalle daha katılmış oldu ve Cırgalan Mahallesi kentsel dönüşüm bölgesi ilan edildi. Karar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından imzlanarak yürürlüğe girmiş oldu. Kayseri Kocasinan Cırkalan Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesi İlan Edilmesi Kararı 

Kayseri Kocasinan Kentsel Dönüşüm Bölgesi İlan Edilen Cırkalan Mahallesi Krokisi 

Kayseri Kocasinan Cırkalan Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesi İlan Edilen Yerler Listesi 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYALANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@