Kaz dağlarındaki tartışmalara Cumhurbaşkanı Erdoğan son noktayı koydu

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Kaz dağları hakkında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan son noktayı koydu.

GÜNDEM 08.08.2019 - 10:25 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Kaz dağları hakkında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan son noktayı koydu.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’nin gündemini sarsan Kazdağlarında tartışmaların alevini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan söndürdü.KAZ DAĞLARI HAKKINDA ÇIKAN TARTIŞMALAR MANİPÜLASYONGece gündüz kaz dağlarında nöbet tutan çevreci vatandaşların giderek büyüyen tepkisinden sonra Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapılan tartışmaların bir manipülasyon olduğunu dile getirdi.TARKAN DA ARTIK YETER DEMİŞTİÜnlü sanatçıların da tepkisini çeken kaz dağlarındaki altın arama çalışmaları, şarkıcı Tarkan da katılmıştı. Tarkan ‘artık yeter’ diye tepki göstermiş sonrasında ise kaz dağlarında villası olduğu ortaya çıkınca eleştiri yağmuruna tutulmuştu. BUNUN BİZİMLE NE ALAKASI VAR?AK Parti’de gerçekleştirilen toplantıda altın madeni hakkındaki ruhsatı 2001 yılında Cumhuriyet Halk Partisi tarafından verildiği aktarılması sonrasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bu konu neden buraya kadar geldi? Bunun bizimle ne alakası var? Anlayabilmiş değilim. Daha o zaman AK Parti bile kurulmamıştı. Birileri bu olayı manipüle ediyor” ifadelerini kullandı.CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAZ DAĞLARINA GİDECEKKaz dağlarında ortaya çıkan krizin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde bölge gideceği bilgisine de ulaşıldı. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@