Kazandıran Borsa Önerileri! Borsa İstanbul 20 - 24 Haziran Haftasının Haftalık Hisse Önerileri Belli Oldu!

Borsa İstanbul’da yatırım yapmak isteyenler BIST 100 Endeksi’nde hangi hisse senetlerinin değer kazanacağını merak ediyorlar. İşte 20 – 24 Haziran haftasının haftalık hisse önerileri...

Finans 18.06.2022 - 20:02 18.06.2022 - 20:02 Engin Uzunoğlu

Türkiye’de ekonominin can damarı olan Borsa İstanbul yatırımcıların radarında kalmaya devam ediyor. Gerek büyük yatırımcılar gerekse de küçük yatırımcılar Borsa İstanbul aracılığı ile varlıklarını enflasyon karşısında koruyup üzerine de kazanç ekleyebiliyorlar. Peki BIST 100 Endeksi’nde hangi hisse senetlerine yatırım yapılmalı? 20 – 24 Haziran haftasının en çok değer kazanma potansiyeline sahip hisse senetleri neler? 

HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ AÇIKLANDI!

Borsa İstanbul’da yatırım yapıp kazanç sağlamanın şifresi doğru zamanda doğru hisse senedine yatırım yapmak oluyor. Bu denklemi kuramadan borsa yatırımı yapanlar kazanç yerine kayıplarla da karşılaşıyorlar. Borsa yatırımcılarına yönelik Ahlatcı Yatırım tarafından her hafta hisse önerileri yayınlanıyor. Bu hisse önerilerinin gösterdiği performans ise genellikle kazanç yönünde oluyor. Bu güveni vermeyi başaran yatırım şirketi her hafta bir önceki haftanın hisse önerileri performansını da yatırımcılara duyuruyor.

Ahlatcı Yatırım’ın geçtiğimiz hafta önerdiği hisse senetleri pozitif bir performans ortaya koydular. Geçen hafta XU100’de ortalama yüzde 0,38 değer kaybı yaşandı. Ahlatcı Yatırım’ın hisse önerilerinde ise ortalama yüzde 1,19 değer kazanımı sağlandı. Ahlatcı Yatırım tarafından geçtiğimiz hafta önerilen hisse senetlerinden CCOLA, AGHOL, AKBNK hedef fiyat aralığına ulaştılar. En yüksek getiriyi ise yüzde 7,9 yükseliş ile AGHOL, yüzde 6,8 değer artışı ile AKBANK sağladılar. Haftalık kapanış fiyatları dikkate alındığında ise AKBANK hisse senedi en yüksek getiriyi sunan hisse senedi oldu. 

20 – 24 HAZİRAN HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ!

Ahlatcı Yatırım, Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi’nde 20 – 24 Haziran haftasının haftalık hisse önerilerini duyurdu. Buna göre bir önceki hafta önerilen CCOLa, GESAN, AGHOL, GUBRF ve AKBANK hisse senetleri öneri listesinden çıkarıldı. Bu hisse senetlerinin yerine ise TAVHL, KERVT, AKSEN, BRISA ve TKFEN hisse senetleri önerildi.

Not: Burada yer alan borsa önerileri ilgili yatırım şirketinin yatırım tavsiyesi olmayan bülteninden alınmıştır. Yatırım yapılması için değil tamamen bilgilendirmek amacıyla haberleştirilmiştir. Haberimizde yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve yatırım yapılması halinde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@