Kazı Kazan'dan 2 milyon lira kazandı, yerli Robin Hood'un ilk isteği veresiye defterini oldu!

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Kazı Kazan kuponuna 2 milyon TL isabet eden talihli, mahallelinin ve büfe sahibinin yüzünü güldürdü. İlk isteği veresiye defteri oldu.

Gündem 20.04.2022 - 12:01 20.04.2022 - 12:01 Büşra Uluşen

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde 17 Nisan'da büfede Kazı Kazan oynayan bir kişi, 7 adet kupon aldı. Kuponları tek tek kazımaya başlayan kişi, 5'inci kuponda 2 bin TL kazandığını sanarak, büfe sahibine kuponunu gösterdi. Büfe sahibi, 2 bin TL değil, 2 milyon TL çıktığını söyleyince büyük sevinç yaşayan talihli, paranın kendisine çıktığını öğrenince hiç beklenmeyen bir şey yaptı. 

Büfe sahibine 'Ne istersiniz?' diye sormuş

Büyük ikramiyeyi kazanan kişinin ikramiyesini güvenli bir şekilde aldığını belirten büfe sahibi, talihlinin ertesi gün kendi isteği ile geldiğini ve babasına 'Ne istersiniz' diye sorarak bir motosiklet hediye ettiğini söyledi. 

kazı kazan

Bütün mahallenin borcunu kapattı

Büfe sahibine motosiklet hediye eden talihli, daha sonra mahallelinin yaklaşık 4 bin 500 lirayı bulan temel ihtiyaç ürünü satın aldıkları veresiye borçlarını kapattı. Durumdan memnuniyet duyduğunu dile getiren büfe sahibi, bu ikramiyenin hem mahalleliye hem de kendilerine fayda sağladığını ifade etti. 

Talihlinin kuponuna çıkan ikramiyeyi 2 bin TL sandığı, büfe sahibinin uyarısı üzerine 2 milyon TL kazandığını öğrendikten sonra çok sevindiği ve büfe sahibinden kendisini evine bırakmasını istediği öğrenildi. Ertesi gün büfe sahibi ile ikramiyesini almaya giden talihli mahalleliyi mutlu ederken büfe sahibi, şu an elinde kupon kalmadıklarını ve bu ikramiyenin ardından işlerinin açıldığını söyledi. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@