KDV'siz, 0.69 Faizle 60 Ay Vadeli Hemen Teslim Ofisler! Ankara Konut İşyeri Kampanyaları

Mahall Ankara projesinde yer alan ofisler KDV'siz, 0.69 faizle sağlanacak kredi fırsatıyla ve hemen teslim avantajıyla satışa çıkarıldı.

KDV'siz, 0.69 Faizle 60 Ay Vadeli Hemen Teslim Ofisler! Ankara Konut İşyeri Kampanyaları

Ankara'da işyeri ofis almak isteyenler için çeşitli seçenekler yer alıyor. Mahall Ankara projesi ise ofis tutmak isteyenler için düşük maliyetle satış yapılan proje kapsamında sunulan tüm olanakları araştırdık. İşte işyeri, ofis almak isteyenler için sunulan fırsatlar.

0.69 FAİZLİ KREDİYLE 60 AY VADELİ İŞYERİ SATIŞI

Ankara'da tamamlanan konut ve işyeri projelerinin başında gelen Mahall Ankara projesi müşterilerine hem düşük maliyet hem uzun vadeli ödeme planı hemde kredi olanağı sunuyor.

Proje kapsamında satış listesinde yer alan ofislerden almak isteyenlere başta KDV olmak üzere çeşitli masraflardan kurtulma olanağı sağlanıyor. Ayrıca bankalarda yüzde 1.50 bandının üzerinde yer alan işyeri kredisi faiz oranları, projeden işyeri alacaklar için çok düşük uygulanacak. Uzun vadeli ödme planıyla daha uygun taksitlerle ödeme yapılabilecek.

ofis

Müşterilere Sunulan Özellikler

Mahall Ankara projesinden kendi işyerini, ofisini almak isteyenlere sağlanan ilk özellik çok düşük KDV oranı. Müşteriler sadece yüzde 1 oranında KDV ödemesi yaparak işyeri sahibi olabilecek.

Diğer bir önemli özellik ise kredi seçeneği. Proje kapsamında müşteriler yüzde 0.69 faiz oranıyla işyeri kredisi kullanabilecekler. Taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanmak isteyenlere sağlanan kredi kapsamında ayrıca 60 ay vade olanağı bulunuyor.

İşyeri alacaklar için ayrıca ek bekleme süreci olmayacak. Beğendiği işyeri için anlaşma sağlayan müşteriler hemen teslim seçeneği ile işyerlerine anında giriş yapabilecekler. Başvurular ve projeye ilişkin detayları Mahall Ankara Ofis Kampanyası internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

SONRAKİ HABER