Kelepir Ev Arayanlar İçin Denizbank Sahaya İndi! Denizbank'tan Satılık Gayrimenkuller Sudan Ucuz Fiyatlarla Satışta

Bankalardan satılık evler düşük fiyatlarla ev almak, konut yatırımı yapmak isteyen kişilere ilaç gibi gelecek! Denizbank satılık gayrimenkul, daire, arsa ilanları ve icradan satılık daire fiyatları!

Emlak Haberleri 20.05.2022 - 17:58 20.05.2022 - 20:55 Gülcan Özer

Son dönemde yükselen konut fiyatları nedeniyle ev sahibi olmak dar gelirli vatandaşlar için imkansız hale gelirken süreçte vatandaşın çıkar yolu bankadan satılık ev ilanları olarak öne çıkmıştı. Daha önce icradan satılık daireler için ucuz olmasına rağmen "ahlı mal" olduğu gerekçesi ile uzak duran vatandaşlar normal ev fiyatlarının 1 milyon TL barajını aşması ile yönünü bu evlere çevirdi. 

Bankadan satılık gayrimenkuller piyasa fiyatının nerede ise dörtte bir fiyatına satılırken son dönemde rekor fiyata ulaşan konut ve arsa fiyatları sonrasında vatandaşlar bu ilanlara yönelmişti. Bankadan satılık daireler ve arsalar arayanlar için yeni ilan yayımlayan bankalardan biri de Denizbank oldu. Denizbank'tan satılık gayrimenkuller için beklenen ilanlar geldi. 

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKULLER İNTENGO: BANKADAN SATILIK EV, DAİRE FİYATLARI KAÇ TL?

Bankaların son dönemde takibe düşen alacak miktarının artması ile icradan satılık ev ilanları rekor kırarken yeni bankadan satılık ev ilanları yayımlayan bankalar arasına Denizbank'ta katıldı. Denizbank'tan satılık evler için çok sayıda ilan Denizbank intengo resmi internet sites üzerinden yayımlanırken evlerin fiyatları dikkat çekti. 

denizbank satılık daire ilanları 1

Örneğin  Çorum'un Bayat ilçesinde yer alan 101 m2 büyüklüğe sahip olan 3+1 apartman dairesi için satış fiyatı 170 bin TL olarak belirlenirken, Karabük Merkez sınırları içerisinde yer alan apartman dairesinin satış fiyatı ise 200 bin TL olarak ilanlarda yer aldı. 

denizbank ankara ilanları

DENİZBANK SATILIK GAYRİMENKULLER ANKARA YAKININDA! 

Ankara'da bankadan satılık daire sahibi olmak isteyen kişiler için yayımlanan ilanlarda sitede yerini aldı. İstanbul'dan sonra konut fiyatlarının en çok arttığı 2. il olan Ankara'da bankadan satılık daire arayanlar için Denizbank, Çubuk ilçesinde yer alan 113 m2 büyüklüğe sahip olan daireyi 235 bin TL'den satışa sundu. 

denizbank satılık arsalar

BANKADAN SATILIK ARSA İLANLARI: DENİZBANK ARSA FİYATLARI KAÇ TL?

Denizbank konut, işyeri ve dükkan satışı yanı sıra bankadan satılık arsa fiyatlarına da yer verirken Isparta'da yer alan 1110 M2 büyüklüğe sahip olan arsa 40 bin liraya satışa çıktı. Tokat'ta yer alan 10 bin 854 m2 büyüklüğe sahip olan arsanın satış fiyatı ise 45 bin TL olarak belirlendi. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@