Kelepir Fiyata Ara Kat Daireler Satışta! Tüm Şehirlerde Satılık İcralık Konutlar! 90.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

90.000 TL’den başlayan kelepir fiyatlarla siz de ev sahibi olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise tüm detaylar için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Kelepir Fiyata Ara Kat Daireler Satışta! Tüm Şehirlerde Satılık İcralık Konutlar! 90.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Yapı Kredi Bankası tarafından ipotek konulan ve kredi borçları ödenmediği için satışa çıkarılan evler, ilk defa ev almak veya evini yenilemek isteyenler için görücüye çıktı.

Yapı Kredi Bankası, kredi borçları sebebi ile ipotek koyduğu daireleri satışa çıkardı. Piyasaya göre son derece uygun fiyatlı olan bu evler adeta kapış kapış gidiyor. Ev almak için araştırma yapanlar, Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan fiyatları görünce daha da mutlu oluyor.

Hayal Ettiğiniz Eve Kavuşmak Yapı Kredi ile Hiç de Zor Değil

Ev hayaliyle yanıp tutuşanlar için çok fazla seçeneğe sahip olan Yapı Kredi, satışları doğrudan ya da aracı firmalar vasıtası ile gerçekleştirmekte. İNTENGO, GAYRİMENKO ve TAPU COM gibi büyük firmalarla anlaşma sağlayan Yapı Kredi Bankası, birçok platform üzerinden alıcılarla buluşuyor. Size de bu platformlarda sunulan birbirinden güzel daireleri detaylıca inceleyip karar vermek kalıyor.

Kelepir Fiyata Ara Kat Daireler Satışta! Tüm Şehirlerde Satılık İcralık Konutlar! 90.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla - Resim 1

Uygun fiyatlı konut arayanlar için ideal bir portföye sahip olan Yapı Kredi Bankası, çoğunlukla ara kat apartman dairesi satışı yaparken portföyde yer alan villa tarzı konutlar da büyük ilgi görmekte. Kısacası tarzınız ve aradığınız her ne olursa olsun Yapı Kredi Bankası’nda buna uygun çözümler bulmanız mümkün.

Satın almak için görüntüleyeceğiniz ilanlarda dairelerle alakalı tüm bilgileri bulabilecek, ana ekranda yer alan görsellerin dışında ayrıntılı fotoğrafları da gözden geçirebileceksiniz. Ayrıca dairenin özellikleri, konumu gibi bilgileri de tek bir sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Mersin, Konya ve Şanlıurfa gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında satışa sunulan daireleri daha yakından görmek için bu linke tıklayarak ,Yapı Kredi Bankası’na özel gayrimenkul satış sayfasına ulaşabilirsiniz. İlgili sitede Yapı Kredi’nin doğrudan sattığı dairelerin yanı sıra anlaşmalı firmalar vasıtası ile satışa sunulan projelerin linklerini de bulabileceksiniz.

SONRAKİ HABER