Kelepir Fiyata İcradan Satılık Evler! Devlet Bankası Güvencesiyle Evinizi Hemen Alın!

Ziraat Bankası, icradan satılık evlerini web sitesi üzerinden satıyor. İhale usulü ile satılan bu evlerden birini almak için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek kayıt oluşturmanız yeterli.

Emlak Haberleri 24.11.2021 - 10:48 24.11.2021 - 10:48 Serhat Karaman

İcradan satılık ev denince ilk akla gelen kurumlardan biri hiç kuşkusuz Ziraat Bankası. Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en fazla şubeye sahip olan bankası konumundaki Ziraat Bankası, kredi hacmi açısından da ilk sıralarda yer almakta. Hâl böyle iken Ziraat Bankası’nın elinde icraya düşen çok sayıda daire bulunmakta. İcradan satılık ev arıyorsanız size sunacağımız platformu mutlaka incelemeli ve uygun fiyatlı konutları daha yakından görmelisiniz.

Ziraat Bankası, icradan satılık evlerini kendi web sitesi üzerinden satıyor. İhale usulü ile satılan bu evlerden birini almak için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek kayıt oluşturmanız ve şifre almanız gerekiyor. Size gönderilecek şifre ile beraber tanıtımını yaptığımız platformu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası ile Ev Sahibi Olmayan Kalmayacak

Kira ödemekten bıkan ve artık ev sahibi olmak isteyen birçok vatandaşımız çareyi Ziraat Bankası’nın icradan satılık evlerinde buluyor. Bu evlerin piyasaya kıyasla daha ucuz fiyatlara sunulması, Ziraat Bankası’nın en büyük artılarından biri olarak dikkat çekmekte. Sunacağımız platformu inceledikten sonra siz de icradan satılık evlerin ne kadar uygun fiyatlarla satışa konulduğunu fark edecek ve bu duruma çok şaşıracaksınız.

Fiyatların makul olması, özellikle dar ve orta gelirli vatandaşlarımız için büyük avantaj. Bu durumdaki kişiler, Ziraat Bankası aracılığı ile yıllardır hayal ettikleri eve kavuşma fırsatı elde ediyor. Sitede yer alan arama motoru sayesinde arama yapmak istediğiniz şehri kendiniz belirleyebilir, bütçenize uygun şekilde fiyat belirlemesinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen, satışı devam eden konutlar gibi menüler sayesinde aradığınız eve daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ana sayfada yer alan ya da arama kriterlerine göre belirlediğiniz evlerden birinin detay bilgilerine ulaşmak için ilgili satışın başlığına tıklamanız yeterli. Bu işlemin ardından satıştaki dairelerin daha detaylı bilgilerine ulaşabilir, böylece kararınızı daha net bir şekilde verebilirsiniz.

Ziraat Bankası icradan satılık evler sitesine ulaşmak üzere buraya tıklayabilirsiniz. Açılacak olan sayfada satışı devam eden ve ilk defa teklif bekleyen konutları görebileceksiniz. Daha önce de belirttiğimiz üzere arama motorunu kullanarak kendi kriterlerinize uygun şekilde de arama yapabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@