Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tazminat Ödemek İçin Evini Sattı!

Ana Muhalefet Partisi CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ödemeye mahkum edildiği tazminat tutarı için evini sattığı ortaya çıktı.

EMLAK MAGAZİN 01.11.2018 - 13:27 15.07.2021 - 00:19 Emlak 365

Ana Muhalefet Partisi CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ödemeye mahkum edildiği tazminat tutarı için evini sattığı ortaya çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sık sık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ödemeye mahkum edildiği tazminat davaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Milletvekilleri tarafından meclise sunulan mal beyanları içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu tarafından meclise verilen mal beyanı içerisinde bir önceki beyanında yer alan Balıkesir Burhaniye'de yer alan konutun olmadığı görüldü. Kemal Kılıçdaroğlu Evini 600 Bin Liraya Sattı! Kemal Kılıçdaroğlu bir önceki beyanında 300 bin lira olarak gösterdiği Burhaniye'de ki evini yeni beyanında 600 bin liraya sattığını açıkladı. Yine aynı beyanda Kemal Kılıçdaroğlu 200 bin lira borç aldığı bilgisine yer verdi. Kemal Kılıçdardoğlu Tazminat Borcunu Nasıl Ödedi?Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ana muhalefet partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na bu tazminat tutarlarını nasıl ödediği yönünde bir soru yöneltmişti. Konu hakkında açıklamada bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak "Partimizin internet sitesine Genel Başkanımızın mal beyanını koyduk. Buradan baktığınızda kendisinin hem mülk sattığını, hem borç aldığını, bu tazminatları da bir şekilde bu borçla, sattığı mülkün parasıyla ödediğini göreceksiniz." diyerek konuya açıklık getirmiş oldu. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Mal Varlığı Ne Kadar?Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan mal varlığı listesi ise şu şekilde sıralandı;Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@