Kemal Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu sözleri! kendisinin değil İstanbul'un başarısı

Bazı temaslarda bulunmak için İstanbul'da gelen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı İmamoğlu ile buluştu. İki isim basın mensuplarına açıklamada bulunurken Kılıçardaroğlu'nun sözleri dikkat çekti.

Gündem 15.04.2022 - 16:39 15.04.2022 - 16:40 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı temaslarda bulunmak ve bazı ziyaretler gerçekleştirmek üzere İstanbul'a geçti. İstanbul'da Büyükşehir Belediye Başkanlığının çalışmalarını inceleyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile kameralar karşısına geçti. Açıklamalarda bulunan iki isim çalışmaları değerlendirdiler. 

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN İMAMOĞLU AÇIKLAMASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB'nin çalışmaları hakkında yapmış olduğu konuşmasında, Ekrem İmamoğlu hakkında konuştu. "Belediye Başkanımız engelleri aşıp, İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor" diyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hepinizin huzurunda kendisini kutluyorum dedi. 

Konuşmasının devamında İstanbul'da yürütülen çalışmalara değinen CHP Lideri bu noktada kullandığı ifadeler ile dikkat çekti. Özellikle Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinin başarısı değil ifadeleri basında hemen yankı buldu. 

İşte CHP Liderinin O Sözleri

Ekrem İmamoğlu ve çalışmalarına değinen Kılıçdaroğlu "Başarı, kendisinin bireysel başarısı değil, başarı İstanbul'un başarısı.Hizmet İstanbul’a veriliyor, İstanbullulara veriliyor. İstanbul'un ciddi bir tarihi dokusu var. Bu tarihi dokuyu ortaya çıkarmak için de olağanüstü çaba harcıyor." dedi. Konuşmasının devamında İstanbul'da bazı engellemeler olduğunu da sözlerine ekleyen Kemal Kılıçdaroğlu ne olursa olsun tüm engelleri aşıp İstanbullulara hizmet etmenin güzelliğini yaşıyoruz açıklamasında bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu konuşması sırasında ise İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kafasını sallaması gözlerden kaçmadı. Tam bu anlarda kameralar CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun İmamoğlu'na gözlerini çevirmesini de kaydettiler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@