Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Kanal İstanbul Açıklaması! Kimse Buraya Para Yatırmasın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik eleştirilerde bulundu. Kanal İstanbul Projesi konusunda ser ifadeler kullanan CHP Lideri vatandaşlara da kimse buraya yatırım yapmasın dedi.

EMLAK HABERLERİ 19.12.2019 - 16:12 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik eleştirilerde bulundu. Kanal İstanbul Projesi konusunda ser ifadeler kullanan CHP Lideri vatandaşlara da kimse buraya yatırım yapmasın dedi.

Yerel Yönetimler ve Turizm Zirvesi etkinliğine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu burada bir konuşma gerçekleştirdi. İstanbul'da düzenlenen etkinlik kapsamında gündem ve ekonomi de yer alan ana başlıkları değerlendiren CHP Lideri Kılıçdaoğlu konuşmasında Kanal istanbul Projesine üzerinde durdu. CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından sık sık ele alınan Kanal İstanbul Projesi ile ilgili olarka açıklamalarda bulunan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu bu konuda sert eleştirilerde bulundu. Kanal İstanbul projesine dair ihanet ifadelerini kullanan Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı. "İhanet yetmiyormuş gibi şimdi de ihanetin katmerlisi yapılmaya çalışılıyor. Nasıl? İstanbul'a Karadeniz’den bir kanal açacağız. Kanal İstanbul'u yapacağız. Neye göre yapacaksınız? Mühendis diyor mu hayır. Çevreci diyor mu hayır. Herkes hayır diyor ama bir kişi ben yapacağım diyor. İlla ben Karadeniz'i Marmara ile buluşturacağım diyor."KİMSE KANAL İSTANBUL'UN OLDUĞU YERE YATIRIM YAPMASIN AÇIKLAMASIKonuşmasının devamında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik eleştirilerine devam eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vatandaşlara da kimse buraya yatırım yapmasın dedi.Neye göre? Hangi akıl, hangi mantık? Hangi fizibilite hangi para. Nasıl yapacak? Ben yapacağım diyor. Yapamazsın kardeşim. Zaten yapamayacaksın. Zaten gideceksin ilk seçimde. Yine buradan açık ve net söylüyorum. Hiç kimse buraya para ayırmaya kalkmasın. Hiç kimse 5 kuruş ayırmaya kalkmasın.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@