Kenan İmirzalıoğlu Alef Dizisi ile Kazandığı Parayla Villa Satın Aldı!

Ekranların sevilen ismi Kenan İmirzalıoğlu BluTV ile anlaşma sağladığı Alef dizisi sayesinde yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Emlak Magazin 10.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Ekranların sevilen ismi Kenan İmirzalıoğlu BluTV ile anlaşma sağladığı Alef dizisi sayesinde yeniden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Sinem Kobal ile örnek bir evlilik sürdüren yakışıklı oyuncu yeni bir gayrimenkul yatırımı yaptı. Detaylar haberimizde!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu olarak evlerimize konuk olmaya devam eden Kenan İmirzalıoğlu dizi projesi ile de setlere geri döndü. Alef Dizisi İle Ekranlara Geri Dönüyor! 8 bölümden oluşması beklenen bir mini dizi projesi ile ekranlara dönüş yapmaya ve hayranları ile buluşmaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu yeni dizi projesi için BluTV ile anlaşma imzaladı. İmzalanan proje ile BluTv ekranlarında yayımlanacak 8 bölümlük bir dizi hayata geçirilecek. Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen ile başrol oynayacak olan Kenan İmirzalıoğlu yeni bir polisiye dizi çekecek. Dizinin her bölümünde asırlardır çözülemeyen gizemlere parmak basılacak. Dizi İstanbul Boğazı sularından çıkarılan bir cesedin gizemi ile başlayacak. Bu cinayetin ardından ki gizemin çözülmesi amaçlanacak. 

Diziden Kazandığı Para İle Şile'de Villa Satın Aldı! Sık sık yaptığı gayrimenkul yatırımları ile adından söz ettiren Kenan İmarzalıoğlu yeni dizisinden kazandığı para ile yeni bir emlak yatırımı yaptı. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre İmirzalıoğlu diziden aldığı para ile Şile'de iki katlı villa satın aldı. Ünlü ismin satın aldığı villanın özel yüzme havuzu da bulunuyor. Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@