Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin

Belçika’ya gitmek ve bu bölgenin tarihi dokusu ile beklentilerinizi karşılamanız her zaman mümkün olup mutlaka görülmesi gereken noktaları doğru belirlemeniz gerekecektir

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin

Brugge konumu ve görsel olarak cazip yapısı ile herkesin vazgeçilmezi olabilecek birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır. Bu bölgeyi diğer noktalardan çok daha özel ve çok daha değerli kılan belirli noktalar bulunmaktadır. Bunları bilen tüm kişiler için bu noktaya gitmek, gezmek ve görmek her zaman daha önemli olurken bilmeyen kişiler için keşfedilmeyi bekleyen bir cennet olarak ifade etmek yanlış olmayacaktır. Bu bölgeyi diğer yerlerden ayıran 8 önemli nokta bulunmakta ve tüm bunları şu şekilde sıralamak gerekmektedir:

1. En Önemli Noktası Tertemiz Atmosferi

Kendinizi özel hissedeceğiniz ve tüm yapısı ile ilgi çekmeyi başaran bir konuma sahiptir. Yapı olarak evler hep düşük bina sayısı ile hazırlanmaktadır. Nüfusu oldukça az olup genç nüfusun ilgisini çeken bir atmosfere sahiptir. Oldukça lezzetli bir mutfağı bulunmakta ve tüm kişilere mutluluğu aşılayan bir atmosfere sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin - Resim 1

2. Öğrenciler İçin Eşi Benzeri Bulunmaz Bir Öğrenci Şehridir

Gezilip görülecek yerleri ile tüm öğrencilerin ilgisini çekecek bir cazibeye sahiptir. Brugge’yi 8 adımda keşfedin ve bu şekilde doğa manzarasına ve görselliğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyaç duyduğunuz şekilde sahip olun. Bot turları ile yalnızca öğrencilerin değil adeta küçük büyük herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Hem ulaşımı hem de birbirinden farklı lezzetleri ile tüm kişilerin ilgisini çekmektedir. Tek olumsuz yönü bütçe olarak kişileri oldukça zorlamasıdır.

3. Fotoğrafçılık İçin Ve Fotoğrafçılık Alanında Çalışanlar İçin Vazgeçilmez Bir Yer

Doğası ve görselliği ile oldukça ilgi çekici bir konuma sahiptir. Bu konum özellikle fotoğrafçılık ile ilgilenenler için birbirinden farklı avantajları kişilere sunmaktadır. Hem kişileri hem de doğayı güzel bir şekilde çekebilmek oldukça mümkündür. Özellikle sosyal medyada resim paylaşmak isteyenler için bulunmaz bir nimet olarak ifade edilen bir özelliğe sahiptir.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin - Resim 3

4. Küçük Olmasına Rağmen Gezilecek Yeri Bitmeyen Bir Şehir

Şehir yapısı ve gezilip görülecek yerleri ile herkesin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Birkaç gün içerisinde gezme ile bitebilecek bir nokta değildir. Aslında bakıldığında görüntü olarak küçük bir şehir ve gezilip görülecek detayları oldukça fazladır. Hem müzesi hem kilisesi hem de farklı okulları ile herkesin ilgisi çeken cazip bir şehir alt yapısına sahiptir.

5. Şehir Birbirinden Farklı Özellikleri Sayesinde UNESCO Tarafından Koruma Altına Alınan Bir Özelliğe Sahiptir

UNESCO tarafından koruma altına alınan ve şehrin tarihi dokusuna her yönü ile özen gösterilen bir yer olması ile ilgi çekmektedir. Evlerin dış cephelerinde yapılacak her türlü değişiklik UNESCO tarafından belirlenip şehrin tarihi dokusuna hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. 8 adımda Brugge rehberi ile sizlerde bu dokuyu her yönü ile keşfetmenin avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin - Resim 5

6. Şehrin Metro Ayağı Bulunmamakta

Genel olarak yaşlı genç tüm nüfus genel hali ile bisiklet ile ulaşım sağlamakta ve bu şekilde doyasıya gezmeye devam etmektedir. Şehir içerisinde şortlu gezenler ve rahatlığına özen gösterenlerin sayısı oldukça fazladır.

7. 15 Dakika Uzaklıkla Deniz Bulunmakta

Hem yaz hem de kış aylarında denizin keyfini doyasıya yaşamak her zaman mümkün olmaktadır.

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Brugge’yi 8 Adımda Keşfedin - Resim 7

8. Farklı Diller İle İletişim Kurmak Mümkün Olmaktadır

Resmi dili olmayıp üç farklı dil ile iletişimin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır. Brugge’de görülecek yerler olarak oldukça fazla nokta bulunmaktadır.

SONRAKİ HABER