Kentsel Dönüşüm İçin Yeni Kira Yardımı Müjdesi Geldi

Ankara'da başlatılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında Altındağ Cinderesi sakinlerine kentsel dönüşüm kira yardımı müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Kentsel Dönüşüm 09.05.2019 - 19:01 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Ankara'da başlatılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında Altındağ Cinderesi sakinlerine kentsel dönüşüm kira yardımı müjdesi geldi. Detaylar haberimizde!

Ankara Altındağ Cinderesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında kira yardımı ödemeleri hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Konu hakkında açıklama yapan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Altındağ Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı arasında yeni bir anlaşma imzalandığını duyurdu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ödeme Yapmaya Devam Edecek! Balcı yapmış olduğu açıklamasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Altındağ Belediyesi arasında protokol imzalandığını ve kentsel dönüşüm kira yardımı ödemeleri için 15 Mayıs tarihinden itibaren yeniden ödemeye başlayacaklarını söyledi. Başkan Asım Balcı yapmış olduğu açıklamasında “Hak sahiplerine haklarını bir an önce teslim etmek için Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ile görüşmeler gerçekleştirdik. Bunun neticesinde kira yardımları yakında başlıyor.Bunun için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyorum. Ayrıca bölgede yapılacak konutların temellerinin 4 ay içinde atılması planlanıyor. Vatandaşlarımız bir an önce hakları olan kendi evlerine kavuşsunlar istiyoruz. Altındağ için ve Altındağlı hemşehrilerim için hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@