TOKİ İzmir Uzundere Projesi İhale Tarihi Açıklandı: 809 Ucuz Konut Üretilecek!

TOKİ 2021 yılına oldukça hızlı bir giriş yaparken ev sahibi olmak isteyen İzmirliler için Uzundere konut projesi ile 809 adet ucuz konut üretilecek.

TOKİ İzmir Uzundere Projesi İhale Tarihi Açıklandı: 809 Ucuz Konut Üretilecek!

TOKİ 2021 yılına oldukça hızlı bir giriş yaparken ev sahibi olmak isteyen İzmirliler için Uzundere konut projesi ile 809 adet ucuz konut üretilecek. İhale tarihi ve detayları haberimizde...

Emlak365.com / Kentsel dönüşümün en sancılı yaşandığı şehirlerden biri olan İzmir'de TOKİ tarafından yeni projeler hayata geçirilmeye devam ediyor. Bu projelerden biri de TOKİ İzmir Karabağlar Uzundere konut projesi olarak öne çıkıyor.TOKİ İZMİR KARABAĞLAR UZUNDERE KONUT PROJESİ İHALESİ NE ZAMAN YAPILACAK?Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ihale takvimine göre İzmir İli Karabağlar İlçesi Uzundere Mahallesi 809 Konut 2 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami  İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 26 Ocak 2021 tarihinde yapılacak. Pandemi nedeni ile alınan güvenlik tedbirleri kapsamında söz konusu konut projesinin ihalesi de önceki ihalelerde olduğu gibi e ihale yöntemi ile gerçekleştirilecek. Projenin ihalesini kazanan firma tarafından belirlenen inşaat alanında 809 adet konut, 2 adet ticaret merkezi ve 1 cami inşaatı yapılacak. Projenin ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yöntemi ile yapılacak. TOKİ UZUNDERE KONUT PROJESİ NE ZAMAN BİTECEK?İhale şartnamesinde yer alan bilgilere göre projede ihale sonucunun belirlenmesi ile beraber 10 iş günü içerisinde TOKİ tarafından yer teslimi yapılacak. İhaleyi kazanarak inşaatı yapmaya hak kazanan firma tarafından proje 650 takvim günü içerisinde tamamlanarak teslim edilecek. 

Yorumlar (0)