Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya Aşkı Bitti, İkili Evlerini Ayırdı!

En çok konuşulan ve birbirine en fazla yakıştırılan çiftler arasında yer alan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya aşkı bitti. Çift evleri ayırdı!

Emlak Magazin 25.04.2019 - 10:12 15.07.2021 - 00:16 Serhat Karaman

En çok konuşulan ve birbirine en fazla yakıştırılan çiftler arasında yer alan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya aşkı bitti. Çift evleri ayırdı!

Oynadığı fenomen dizilerdeki rolleri ve tescilli güzelliği ile Türkiye'de en çok takip edilen ünlüler arasında yer alan Serenay Sarıkaya 4 yıldır yine genç kızların sevgilisi olan bir başka popüler isim Kerem Bursin ile aşk yaşıyordu. Çift hakkında beraber oldukları süre boyunca defalarca ayrılık haberleri çıkmıştı. Her seferinde bu iddiaları yalanlayan çift dün yapmış oldukları açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu. Çiftin Hayranları Büyük Üzüntü Yaşadı!Diğer ünlülerin aksine iki ünlü ismin bir arada olmasını hayranları da destekliyordu. İkili tarafından yapılan açıklama bu nedenle ünlü çiftin hayranlarını ve takipçilerini üzdü. Kerem Bursin Taşındı!2. Sayfa tarafından yapılan habere göre ikilinin 4 yıldır sürdürdü ilişki sona erdi. Kerem Bursin ayrılık kararı sonrasında dün akşam Amerika'ya döndü ve çiftin beraber oturduğu evden taşındı. Kerem Bursin iddiaları doğrulamakla yetinirken ayrılığın nedeni hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Çiftin birkaç gün içerisinde sosyal medya hesapları üzerinden bir bilgilendirme mesajı yayımlayarak ayrılık kararını hayranlarına duyurması bekleniyor. Serenay Sarıkaya Alice Müzikali İle Sahnede! Çiftin ayrılık kararı almasının en önemli nedenlerniden birinin de her iki isminde yoğun çalışma temposu gösterildi. Zamanının büyük bir bölümünü Amerika'da geçiren Bursin ile İstanbul'da sergilenen müzikalde rol alan Serenay Sarıkaya birbirlerine vakit ayıramadıkları için ayrılma kararı almış...Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@