Kerem Bursin'den Ayrılan Serenay Sarıkaya Aylık 28 Bin TL Kira Ödemeye Başladı!

Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı ve evlilik haberi beklediği Kerem Bursin - Serenay Sarıkaya çifti sürpriz bir kararla ayrıldıklarını duyurdu.

Emlak Magazin 20.10.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı ve evlilik haberi beklediği Kerem Bursin - Serenay Sarıkaya çifti sürpriz bir kararla ayrıldıklarını duyurdu. Ayrılık sonrası Zincirlikuyu'da lüks bir rezidansa taşınan Sarıkaya'nın ödediği kira dudak uçuklattı!

Ekranların birbirine en çok yakıştırılan çiftleri arasında yer alan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya sürpriz bir kararla ayrıldıklarını duyurmuştu. Çiftin barışması için hayranları hala kulis çalışmaları yapmaya devam etsede Serenay Sarıkaya beraber oturdukları evden ayrı bir eve taşındı. Serenay Sarıkaya'nın Yeni Evi Nerede?Güzel yıldız şu anda rol aldığı Alice Müzikali nedeni ile yoğun bir çalışma temposu içinde bulunuyor. Bu nedenle İstanbul trafiğinde vakit kaybetmek istemeyen Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı sahneye yakın olması nedeni ile Zincirlikuyu'yu tercih ettiği belirtiliyor. Güneş Gazetesi magazin servisi tarafından yapılan habere göre güzel yıldız ayrılık sonrası kendisine yeni bir hayat kurmaya başladı. İlk iş olarak sevgilisi ile beraber İstanbul'da ortak kullandıkları evden taşınan Serenay Sarıkaya kendisine Zincirlikuyu'da bulunan lüks bir konut projesinden rezidans daire tuttu. 

Aylık Kirası Dudak Uçuklattı !Serenay Sarıkaya'nın tuttuğu ev için kesenin ağzını açtığı iddia edildi. Güzel oyuncunun rezidans daire olarak tasarlanan yeni evine aylık 28 bin lira kira ödeyeceği belirtiliyor. Emlak365.com 
Gelişmelerden Haberdar Olun

@