Kesenin Ağzını Açan Burak Yılmaz Bodrum'da 20 Milyon TL'ye Lüks Villa Satın Alıyor!

Fransa'nın Lille takımında muhteşem bir sezon geçiren ve takımı ile şampiyonluğa ulaşan Burak Yılmaz kazançlarını gayrimenkul yatırımına dönüştürmeye devam ediyor. Burak Yılmaz'ın 20 Milyon TL'ye Bodrum'da villa satın almak için el sıkıştığı bildirildi. 

EMLAK MAGAZİN 20.06.2021 - 09:43 20.06.2021 - 09:43

Türk futbolunu Avrupa'da temsil eden en önemli isimlerden birisi olan Burak Yılmaz kariyeri boyunca futboldan kazandıklarını gayrimenkule yatırdı. Bu özelliği ile tanınan Burak Yılmaz'ın hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı şehirlerde çok sayıda evi bulunuyor. Kendisinin ev eilesinin geleceğini bu yolla garanti altına almaya gayret eden ünlü futbolcu yeni gayrimenkul yatırımları da yapmaya devam ediyor. 

FUTBOLDAN KAZANDIĞINI GAYRİMENKULE YATIRIYOR

Bu sezon Fransa'nın Lille takımında forma giyen Burak Yılmaz, Fransa'da sezonun en dikkat çeken isimlerinden birisi oldu. Attığı gollerle takımına şampiyonluk kazandıran Burak Yılmaz bundan dolayı Fransa'da çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Türk futbolunda yıllardır üst seviyede başarılar kazandıran Burak Yılmaz hem yurt içinbde hem de yurt dışında kariyeri boyunca yüksek tutarlarda kazançlar elde etti. 

İki çocuk babası olan Burak Yılmaz kazandıklarını harcamak yerine çocuklarının geleceği için gayrimenkul yatırımına dönüştürüyor. Son olarak Burak Yılmaz'ın Bodrum'da bir lüks villa satın almak istediği ortaya çıktı. Bodrum Demirbükü'nde bulunan Gönülbüküm Konakları'na hayran kalan Burak Yılmaz ve ailesi burada bir villa sahibi olmaya karar verdiler. 

EURO 2020 SONRASINDA SATIŞ İŞLEMLERİ TAMAMLANACAK

Gönülbükü Konakları'nda ailece beğendikleri bir lüks villa için pazarlık yapıp 20 Milyon TL'ye el sıkışan Burak Yılmaz tatilini ailesi  ile burada geçirecek. Ev sahibi ile EURO 2020 Avrupa Şampiyonası öncesinde anlaşma sağlayan Burak Yılmaz turnuvanın bitimi ile soluğu Bodrum'da alacak. İşlemleri tamamlayacak olan Burak Yılmaz yeni lüks villasının satış işlemlerini bitirip tatile öyle başlayacak. 

Burak Yılmaz'ın satın alacağı lüks villanın Bodrum'un en değerli bölgelerinden birisinde olduğu ve çok sayıd ayerli ve yabancı alıcının bölgeden gayrimenkul almak için yarıştığı biliniyor. Oldukça ünlü isimlerin Gönülbükü Konakları'nda lüks villası olduğu bilinirken bu isimlerin arasına Burak Yılmaz da katılacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@