Kia Sportage, Rio, Stonic ve Diğer Birçok Modelde Mayıs Aynın Son Fırsatı! Bu Fiyat Listesini Gören Şaşırıyor!

Kia modellerinde Mayıs ayının son günlerinde avantajlar devam ediyor. Uygun fiyat ve finansman fırsatı ile Kia fiyatları artamadan harekete geçin! İşte detaylar…

Kia Sportage, Rio, Stonic ve Diğer Birçok Modelde Mayıs Aynın Son Fırsatı! Bu Fiyat Listesini Gören Şaşırıyor!

Türkiye’de son dönemde artan otomobil fiyatlarına karşın otomobil devletinden cazip fırsatlar duyurulmaya başladı. Haziran ayından itibaren önümüzdeki birkaç ay içinde gelmesi beklenen yeni zam öncesinde Mayıs ayı otomobil almak isteyen kişiler için son fırsatlar olarak duyuruldu. Mayıs 2022 itibariyle firmadan duyurulan en uygun finansman seçenekleri ve fiyat avantajları ile hayalinizi süsleyen Kia modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

Kia’dan Yeni Sportage, Rio ve Stonic Finansman Sürprizi

kiadan-otomobil-tutkunlarina-yeni-firsat-2022-kia-cerato-turkiyede-satista

Kia modellerinde Mayıs 2022 itibariyle uygun faiz oranlarına sahip taşıt kredisi desteği sunulmaya devam ediyor. Artan fiyatlar karşısında en uygun ödeme koşulları ile araç sahibi olmak isteyenlere özel Kia’dan cazip seçenekler sunulacak. Yeni Sportage, Rio ve Stonic modelleri başta olmak üzere diğer birçok tutulan ve sevilen Kia modelinde de ilgili finansman fırsatı geçerli olacak.

Yeni Kia Sportage, Rio ve Stonic modellerinden birini satın almak isteyenler için 200.000 TL’ye 12 ay vade ve yüzde 1,49 faiz oranları ile kredi veriliyor. Sıfır araç almak isteyenlerin yararlanabileceği uygun faiz oranları sayesinde araç almak isteyenlerin hayalini kurdukları araca kavuşmaları sağlanıyor. 200 bin liraya varan kampanya desteği ve finansman avantajları ile dilediğiniz modele rahatça ulaşabilir ve bütçenize göre en iyi Kia modellerini tercih edebilirsiniz.

Kia Mayıs 2022 Fiyat Listesi

Türkiye’de artan döviz kuru, enflasyon, vergiler, ham madde ve çip krizi gibi sektörel birçok neden otomobil fiyatlarının artmasına neden oldu. Kia gibi otomobil devleri ise yeni birçok modelinde Mayıs ayı itibariyle avantajlarını duyurdu. Önümüzdeki aylarda gelecek yeni zamlar öncesinde uygun oranlarla Kia modellerine sahip olmak isteyenler için Kia 2022 Mayıs fiyat listesi şöyle:

  • Yeni Sportage 1.6L 150 PS DCT (Otomatik) Cool – 729.900 TL
  • Rio 1.4L 100 PS Manuel Cool – 319.900 TL
  • Stonic 1.2L 84 PS Manuel Cool – 379.900 TL