Kibariye Bodrum'da Aldığı 3 Milyon Euro'luk Yazlık İçin İcralık Oldu

Arabesk müziğin kraliçesi Kibariye yaşadığı zor günlerle magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü yıldız 19 yıldır evli olduğu eşinin kendisini aldatması ile sıkıntılı günler geçirirken maddi olarak ta dar bir boğazdan geçiyor. .

Emlak Magazin 23.05.2018 - 13:09 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

Arabesk müziğin kraliçesi Kibariye yaşadığı zor günlerle magazin gündeminden düşmüyor. Ünlü yıldız 19 yıldır evli olduğu eşinin kendisini aldatması ile sıkıntılı günler geçirirken maddi olarak ta dar bir boğazdan geçiyor. 

Bodrum'daki Villası Yine Hacizlik OlduKibariye'nin Bodrum'da 3 milyon euro ödeyerek satın aldığı villası yine hacizle karşı karşıya kaldı. İddialara göre 19 yıldır evli olduğu Ali Küçükbalçık ünlü şarkıcının tüm servetini Lübnanlı sevgilisi ile Kıbrıs'da bulunan kumarhanelerde kaybetti.Eşine aldığı lüks Ferrari araç ile gündeme gelen Kibariye Bodrum'da bulunan 3 milyon euro'luk villası için çektiği 800 bin liralık borcunu geri ödemeyemediği için hacizle karşı karşıya kaldı. Kibariye'nin 800 bin liralık borç için 8 ayrı çek yazdığı ancak çeklerin vadesi gelmesine rağmen borcunu ödemediği için İzmir'de bulunan şirket tarafından icraya verildiği ortaya çıktı.Ünlü Şarkıcı Bodrum'da Ki Villasını KaybedebelirKibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın ünlü şarkıcının ismini kullanarak sahibi olduğu döner zinciri üzerinden piyasaya yüksek miktarda borçlandığı, çalışanlarının maaşlarını aylardır ödemediği ve bankalara yüklü miktarda borçlandığı iddia edildi.Kendisinden 20 yaş küçük eşi tarafından daha öncede aldatılan ünlü ismin borcunu ödeyip ödeyemeyeceği merak konusu oldu. Ali Küçükbalçık'ın piyasaya 10 milyon liraya yakın borcu olduğu iddia edilirken Ferrari marka aracının haciz ile elinden alındığı belirtiliyor. Kibariye konu hakkında sessizliğini korurken villanın haciz işlemlerine başlandığı öğrenildi.  Kaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@