Kibariye Bodrum'daki Olaylı Villası Mahkeme Kararı İle 15 Milyon Liraya Satıldı!

Ali Küçükbalçık tarafından başka birisine daha satıldığı iddiası ile magazin gündeminde büyük yankı uyandıran Kibariye'nin Bodrum'da bulunan villasının mahkeme kararı ile satıldığı iddia edildi.

Emlak Magazin 21.02.2022 - 09:55 21.02.2022 - 09:59 Gülcan Özer

Bir dönem eşi Ali Küçükbalçık ile yaşadığı sorunlar ve aldatılma iddiaları ile magazin basınında uzun süre gündemde yer almıştı. Kibariye'nin eşinin borçları nedeni ile büyük maddi sorunlar yaşadığı, bu nedenle Bodrum'da bulunan villasını satışa çıkardığı iddia edilmiş, villanın satışı da yine büyük olaylara sahne olmuştu. 

Villanın satışa çıkmasının ardından yapılan açıklamada iş insanı Sebahattin Girgin, 2019 yılında kendisinin 4.5 milyon TL ödeme yaparak satın aldığı villanın Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık tarafından bir başkasına da satıldığını iddia etmişti. Girgin yaptığı açıklamanın ardından iddiasını mahkemeye de taşımış ve  ‘dolandırıcılık’ iddiasıyla dava açmıştı. 

KİBARİYE'NİN 15 MİLYONLUK VİLLASINI MAHKEME SATTI! 

Konuyu köşesine taşıyan Hürriyet Gazetesi yazarı İsmail Bayrak olaylı villanın satıldığını söyledi. Kibariye'ye ait olan milyonluk villanın mahkeme yolu ile satıldığını iddia eden Bayrak villanın mahkeme kararı ile 15 milyon liraya satıldığını söyledi. 

kibariye villa satışı

Mahkemenin kararının köşesine taşıyan Bayrak "15 milyon liralık satış sonrası evin yeni sahibi, davada da adı geçen Ahmet Serin oldu. Satıştan Kibariye ve eşine düşen payın ise küçük bir miktar olduğu söyleniyor" diyerek Kibariye'nin villasını Ahmet Serin'e satıldığını söyledi. Kibariye ve eşi olayların yaşandığı dönemde çok yıpranmış, Kibariye ise iddiaları yalanlamıştı. Mahkeme süreci tamamlanırken villanın 15 milyon liralık bedelle yeni sahibini bulduğu belirtiliyor. Kibariye maddi sorunları nedeni ile çok sayıda taşınmazını elden çıkarmak zorunda kalmıştı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@