Kibariye Eşini Hacizden Kurtarmak İçin Kartepe'de Yazlık Sattı

Arabesk müziğin sevilen ismi Kibariye eşinin borçları nedeni ile taşınmaz satışlarına devam ediyor. Kibariye'nin son olarak Kartepe'de yazlık sattığı öğrenildi.

Emlak Magazin 24.07.2018 - 15:12 15.07.2021 - 00:20 Serhat Karaman

Arabesk müziğin sevilen ismi Kibariye eşinin borçları nedeni ile taşınmaz satışlarına devam ediyor. Kibariye'nin son olarak Kartepe'de yazlık sattığı öğrenildi.

Kibariye kısa bir süre önce eşinin adınının karıştığı aldatma haberleri ile magazin basının gündemine oturmuştu. Eşinin yüksek miktarda borçları nedeni ile haciz kararları ile karşı karşıya kalan ünlü isim bazı taşınmazlarını satışa çıkarmıştı. Kibariye'nin İzmit Kartepe'de bulunan yazlık evinini de sattığı öğrenildi. Kartepe'de bulunan 3 katlı tripleks villasını satan Kibariye'nin borçlarını ödemek için acil nakit para ihtiyacı olduğu için yazlığı normal fiyatının çok daha altına sattığı öğrenildi. Yazlık Aidatı Borcu Nedeni İle Haciz GelebilirKibariye'nin satmış olduğu villanın aidat borcu olduğu ve bu nedenle site yönetiminin borcun tahsili için haklarında icra takibi yapacağı da iddia edildi. Kibariye'nin yazlığı düzenli olarak kullanmaması nedeni ile 3 bin liralık bir aidat borcu biriktiği bu borcun ödenmezse haklarında haciz takibi yapılacağı söyleniyor. Kibariye daha öncede eşinin borçları nedeni ile İstanbul'da bulunan lüks evini ve İzmir'de bulunan yazlığını oldukça yüksek fiyatlarla satmıştı. Ancak Ali Küçükbalçık'ın son derece yüksek tutarlarda piyasaya borçlandığı ve çok sayıda karşılıksız çek yazdığı gelen bilgiler arasında bulunuyor. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@