Kimisi Konut Zengini, Kimisi Tapu Kralı! Ünlülerin Gayrimenkul Varlıkları Ağızları Açık Bıraktı!

Ünlü isimlerin birçoğu yatırım tercihini gayrimenkulden yana kullanıyor. Gayrimenkul zengini olan ünlülerin aylık kira gelirleri 250 bin dolardan fazla. İşte emlak zengini ünlüler...

Emlak Magazin 01.03.2022 - 11:55 01.03.2022 - 11:55 Büşra Uluşen

Televizyon ekranlarının ve sahnelerin ünlü isimleri gayrimenkul varlıklarıyla adından söz ettiriyorlar. Kimileri konutları, kimileri arsası ile Türkiye'nin gayrimenkul zenginleri arasına ismini yazdırdı. 

Müzik camiasında ses getiren birçok isim aynı coşkuyu emlak sektörüne de yaşatmayı başarıyor. Yıldız Tilbe'den Sibel Can'a, Emrah'tan Seda Sayan'a kadar birçok isim, gayrimenkul varlıklarıyla ağızları açık bıraktı. Gelin birlikte ünlülerin gayrimenkul varlıklarına bakalım...

KİMİSİ KONUT ZENGİNİ, KİMİSİ TAPU KRALI!

sibel can gayrimenkul

Türk müziğini sevilen isimlerinden Sibel Can'ın Nakkaştepe, Bodrum, Levent ve Beykoz ilçeleri başta olmak üzere birçok villası bulunuyor. İstanbul'da 50'den fazla dairesi bulunan Sibel Can'ın bir de Miami'de trilyonluk villası bulunuyor.

emrah gayrimenkul

Küçük yaşlardan itibaren ekranlarda ve sahnede görmeye alışkın olduğumuz Emrah tam bir tapu kralı çıktı. Emrah'ın 100'e yakın gayrimenkulü olduğu bilinmekle birlikte aylık 250 bin dolarlık kira geliri olduğu söyleniyor.

seda sayan gayirmenkul

Sabahların Sultanı lakabıyla gönüllerde taht kuran Seda Sayan gayrimenkullerin de sultanı çıktı. Seda Sayan'ın İstanbul'da 30 dairesi ve dükkanı bulunuyor. Londra ve Miami'de de evleri olan Sayan'ın Bodrum'da 3 villası olduğu bilinirken aylık kira gelirleri ise 500 bin TL'yi buluyor.

yıldız tilbe gayrimenkul

Yatırımlarıyla adından söz ettiren isimlerden biri olan Yıldız Tilbe'nin İstanbul'daki lüks konut projelerinde 3 adet dairesi bulunuyor. İzmir'de de yatırım yapan Tilbe'nin burada 1 çiftlik, 2 kışlık ev ve birçok arazisi olduğu öğrenildi. 

necati şaşmaz emlak

Kurtlar Vadisi dizisiyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz da yatırımlarını gayrimenkulden yana kullanmış. Şaşmaz'ın İstanbul'da 2 milyon 600 bin dolar ödeyerek rezidans daire satın olduğu, Ataşehir konutları projesinde 50 dairesi olduğu, Şişli Bomonti'de yer alan projede 18 rezidansı, 1 süpermarketi ve fazla sayıda arsası bulunuyor. 

hülya avşar emlak

Güzel oyuncu Hülya Avşar da yatırımlarını arsa ve gayrimenkul üzerine kurguladı. Avşar kızının İstanbul, Bodrum, Ayvalık ve Londra'da gayrimenkulleri, İstanbul Riva'da da 900 dönüm arazisi var.

kenan imirzalıoğlu

Ekranların sevilen ismi Kenan İmirzalıoğlu ise restorasyon yapmayı çok seviyor. Satın aldığı eski evleri yeniden restore eden İmirzalıoğlu'nun tüm varlıkları bilinmemekle birlikte son olarak Tekirdağ Çerkezköy'den 10 dönüm arazi satın aldığı biliniyor. 

şkın nur yengi emlak

Aşkın Nur Yengi'nin Londra'da 3 evi, Çekmeköy Kasaba Sitesi'nde 3 villası, Acarkent'te A tipi bir villası, Bebek ve Arnavutköy'de de birçok dairesi bulunuyor. Aşkın Nur Yengi son olarak Beykoz Acarkent'te 3 bin metrekarelik bir pasaj satın aldı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@