Kimlik Numarası 0, 8, 2, 6, 4 Olanlar Bu Fırsat Size! 18.500 TL Para Banka Hesabına Yatıyor

Kimlik Numarası 0, 8, 2, 6, 4 olanlar bu fırsat size! Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için 18 bin 500 TL para banka hesabına yatıyor... Halkbank, Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası!

Finans 09.06.2022 - 11:58 09.06.2022 - 12:01 Gülcan Özer

Vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artarken süreçte bankaların kredi kampanyaları öne çıkıyor. Kredi çekmek için aranılan şartlar ve koşulları taşıyan kişilere bankalar artık şubeye gitmeden dahi internetten kolay kredi verirken vatandaşlar müşterisi olmadıkları bankalardan dahi uzaktan müşteri edinimi avantajı ile kredi çekebiliyor. 

İhtiyaç kredisi çekmek için aranılan ilk şartlardan biri ise Türk Vatandaşı olma şartı olarak öne çıkıyor. Kimlik numarası rakamına göre vatandaşlar bankadan kredi başvurusu yapabiliyor ve nakit para ihtiyaçlarını 36 aya kadar vadeli olarak karşılayabiliyor. Bazı bankalar kredi ödemelerinde ilk 3 ay taksit öteleme imkanı da sunuyor. Bu kampanyalardan birini de Akbank müşterilerine sağlıyor. 

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI İLE KREDİ ÇEKENLER AYLIK KAÇ TL TAKSİT ÖDÜYORLAR?

Düzenlenen kampanya ile vatandaşın cebindeki yangını söndürecek maddi destek sağlanırken borç para arama eziyetine de son veriliyor. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler Akbank müşterisi ise Akbank direkt cep şubesi uygulaması üzerinden hemen başvuru yapabiliyorlar. Bankanın müşterisi olmayan kişiler ise cep telefonlarına Akbank mobil şube uygulamasını indirerek hemen bankanın müşterisi olarak yine hiç bankaya gitmeden kredi çekme imkanı elde edebiliyorlar. 

akbank ihtiyaç kredisi-12

Düzenlenen kampanya kapsamında internet üzerinden 100 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sağlanırken bankadan 36 ay vadeli 18 bin 500 TL kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 796,58 TL olarak gerçekleşiyor. Yine isteyen kişilere banka ilk taksit ödemesini 3 ay öteleme imkanı da veriyor. 

halkbank kredi hesapalma

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! HALK BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank farklı çok sayıda ihtiyaç kredisi ürünü sunarken bunlardan biri de Halkbank özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası olarak öne çıkıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere banka yüzde 1,79 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi verirken bu paket üzerinden kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 74,17 TL olarak hesaplanıyor. Kredi başvuruları Halkbank internet sitesi ve mobil şube üzerinden yapılırken yine Halkbank şubeleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şahsen kredi başvuru formu doldurulmasına olanak sağlanıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@