Kimse Bu Kadarını Beklemiyordu, Olmaz Denilen Oldu! Vakıfbank, Halkbank, ING Bank, Fibabanka'dan Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Sıfır faizli ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank, Halkbank, ING Bank ve Fibabanka faizsiz ihtiyaç kredisi başvuru ekranı açıldı!

Finans 05.09.2021 - 15:17 05.09.2021 - 15:25 Gülcan Özer

Enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş sonrasında Merkez Bankası tarafından başlatılan parasal sıkılaşma adımları ile ihtiyaç kredisi faiz oranlarında hızlı bir yükseliş yaşanırken bankalar sonunda baskıya kazan kaldırdı.

Vatandaşların yoğun ihtiyaç kredisi talebini gören bankalar peş peşe kampanyalar başlatırken sıfır faizli yani faizsiz ihtiyaç kredisi başvuru ekranları da özel şartlarla açıldı! Pek çok banka özel kredi kampanyaları ile kendilerine daha fazla müşteri çekmek için çok cazip fırsatlar sundu. 

VAKIFBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU EKRANI AÇILDI! SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU DEVAM EDİYOR

Türkiye'nin en büyük bankaları arasında üst sıralarda yer alan ve kamu bankası olan Vakıfbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine çok sayıda seçenek sunarken bunlardan biride N11 Alışveriş Kredisi olarak öne çıkmıştı. 

vakıfbank-faizsiz-ihtiyaç-kredisi

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya duyurusu ile sıfır faizli kredi verileceği ilan edilirken kampanyaya rekor katılım gerçekleşmişti. Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan N11 üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme bölümünde dijital kredi seçeneğini tercih eden Vakıfbank müşterilerine 5 bin liraya kadar 3 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi çekme imkanı tanınıyor. 

halkbank-sıfır-faizli-esnaf-kredisi

HALKBANK FAİZSİZ KREDİ KAMPANYALARI! ESNAFLARA FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR! 

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank ise sıfır faizli esnaf kredileri ile faizsiz kredi başvurularını almaya devam ediyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Kaybolmaya Yüz Tutan Meslek Kollarında Faaliyet Gösteren Esnaflara Kredi, Ustalık Belgesi Sahibi Olup Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi ile Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Kredi paketi olmak üzere 3 farklı kategoride esnaflara faizsiz kredi başvurusu yapma imkanı sunuluyor.

ıng-bank-faizsiz-alışveriş-kredisi

ING BANK ALIŞVERİŞÇİ KREDİSİ İLE PEŞİN FİYATINA TAKSİTLE ALIŞVERİŞ YAPMA İMKANI!

Alışveriş kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan ING Bank alışverişçi kredisi paketinde başvuruları kabul ediyor. Teknosa internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde 3 bin liraya kadar 12 ay taksitli, 5 bin liraya kadar ise 3 ay taksitli faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma imkanı bulunuyor. 

fibabanka-faizsiz-ihtiyaç-kredisi-kampanyas-ı

FİBABANKA KİRAZ HESAP SAHİPLERİNE FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak özel kampanya başlatan Fibabank 6 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Kiraz Hesap açtırarak bu hesaba para yatırmaları gerekiyor. Hesaba yatırılan para karşılığında ise alt limit tutarına kadar sıfır faizli kredi kullanımına izin veriliyor. Bu sayede vadeli hesapta faiz kazandıran paranız üzerinden siz faizsiz ihtiyaç kredisi çekmiş oluyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@