KİPTAŞ Gayrimenkul Müzayedesi İle Dürkan, Arsa ve Araç Satışı Yapacak!

KİPTAŞ 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks araç için satış müzayedesi düzenleyeceğini duyurdu. KİPTAŞ Gayrimenkul Müzayedesi detayları ve tarihi haberimizde!

Emlak Haberleri 15.10.2019 - 18:00 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

KİPTAŞ 28 dükkan, 19 arsa ve 3 lüks araç için satış müzayedesi düzenleyeceğini duyurdu. KİPTAŞ Gayrimenkul Müzayedesi detayları ve tarihi haberimizde!

KİPTAŞ portföyünde bulunan 28 adet dükkan, 19 adet arsa ve 3 araç için müzayede yöntemi ile satışa çıkmaya hazırlanıyor. KİPTAŞ Tarafından Yapılan İhale Açıklaması!"KİPTAŞ, portföyünde bulunan değerli arsa, işyerleri ve lüks araçları halka açık gerçekleştireceği Müzayede ilesatışa arz ediyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımcılara hitap eden portföyü şeffaf bir şekilde piyasaya sunuyorYılın Son KDV İndirimi Fırsatını Kaçırmayın!31 Aralık 2019’a kadar devam etmekte olan KDV indirimi fırsatıyla %8 KDV ödeyerek işyeri sahibi olabilirsiniz.Her Bütçeye Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri20.162,00TL den başlayan fiyatlarla arsalara, 586.785,00TL den başlayan fiyatlarla işyerlerine, %30 peşin 24 ay vade veya %50 peşin 36 ay vade ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.Kiralanmaya Hazır Bitmiş Dükkanlar İstanbul’da yüksek standartlarda yaşam vadeden KİPTAŞ projelerinde siz de kiralanmaya hazır hemen teslim işyerlerinden birinin sahibi olabilirsiniz.Müzayede de anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

Dünyanın Her Yerinden Katılabileceğiniz Online Müzayede 24 Ekim 2019 Perşembe günü düzenlenecek olan müzayedeyeister doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezinde, isterseniz de online olarak internet üzerinden Dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.KİPTAŞ’ınhalka açık bu ilk müzayedesinisalona gelemeseniz bile evinizden, iş yerinizden, hatta yurt dışından takip edip teklif verebileceksiniz. Şimdi KİPTAŞ kalitesi ve güvencesi ile yatırım zamanı."Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@