KİPTAŞ Konut Projeleri İçin Yeni Kampanya! Peşine Yüzde 25 İndirim, Vade Farksız 60 Ay Taksit

İstanbul'da ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak ucuz konut projeleri geliştiren KİPTAŞ yeni konut kampanyası başlattı.

İstanbul Konut Projeleri 27.08.2019 - 12:07 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

İstanbul'da ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak ucuz konut projeleri geliştiren KİPTAŞ yeni konut kampanyası başlattı. KİPTAŞ projeleri için peşin alımlarda yüzde 25 indirim ve vadeli satışlarda faizsiz vade farksız 60 ay taksitle senetle konut satışı başladı!

Ucuz konut sahibi olmak isteyen kişiler için KİPTAŞ yeni konut kampanyaları ile satışlarına devam ediyor. KİPTAŞ konut projeleri için satışlarını arttırmak amacı ile hem peşin hem de taksitli ödemeler için farklı kampanyalar düzenliyor. Peşin Konut Alımı İçin Yüzde 25 İndirim FırsatıPeşin para ödeyerek ev sahibi olmak isteyen kişiler için KİPTAŞ yüzde 25 peşin ödeme indirimi yapacak. Bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişiler yeni evlerine yüzde 25 daha az ödeme yaparak borçsuz bir şekilde ev sahibi olma fırsatı yakalayacaklar. KİPTAŞ Taksitli Konut Satışları İçin Vade Farksız 60 Ay Taksitle Ev SatacakPeşin parası olmayan kişiler içinde KİPTAŞ vade farksız 60 ay taksitle ev satışı gerçekleştirecek. KİPTAŞ projelerinden ev alan kişiler konut kredisiz taksitle senetle ev alma imkanı elde edecek. Konutlar liste satış fiyatları üzerinden herhangi bir vade farkı uygulanmaksızın 60 ay taksitle satılacak. KİPTAŞ Satışı Devam Eden Konut Projeleri Listesi KİPTAŞ Yeşilce Aydos Konut Projesi KİPTAŞ 5. Levent Güzeltepe Konut Projesi KİPTAŞ Vaditepe Gölevleri Konut Projesi KİPTAŞ Venezia Konut Projesi KİPTAŞ Başakkent Gölet Konut Projesi KİPTAŞ Locamahal Konut Projesi KİPTAŞ Lal Bahçe Konut Projesi KİPTAŞ 5. Levent Konut Projesi KİPTAŞ Referans Bahçeşehir Konut Projesi Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@