KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları Ne Zaman Teslim Edilecek? KİPTAŞ Başkanı Tarih Verdi!

İstanbul'da KİPTAŞ tarafından üretilen Silivri 4. Etap konutlarının teslim tarihi belli oldu. KİPTAŞ Başkanı Ali Kurt, sosyal medya hesabından tarih verdi.

Emlak Haberleri 25.02.2022 - 11:46 25.02.2022 - 11:46 Büşra Uluşen

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden biri olan KİPTAŞ, İstanbullu vatandaşları uygun fiyatlarla ev sahibi yapmaya devam ediyor. KİPTAŞ Silivri 4. etap konut projesi için heyecanlı bekleyiş sürerken KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt konutların teslim edileceği tarihi duyurdu.

KİPTAŞ SİLİVRİ 4. ETAP KONUTLARI TESLİM TARİHİ AÇIKLANDI!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap için başvuru süreci tamamlanmış ve yüksek başvuru sayısının ardından kura çekimi ile hak sahipleri belirlenmişti. İnşaatların tamamlandığı proje için KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla projenin daha önce belirtilen teslim tarihinden 5 ay önce hak sahiplerine teslim edileceğini bildirmişti. 

Bu paylaşımdan günler sonra Twitter'da yeni bir paylaşım yapan Ali Kurt, KİPTAŞ Silivri 4. Etap konutlarının 5 Mart 2022 Cumartesi günü hak sahibi vatandaşlara teslim edileceğini duyurdu. 

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

'' Sosyal konut standartlarını değiştirdiğimiz Silivri 4. Etap Konutları'nda geri sayım başladı. Hak sahiplerimize yeni evlerini, 5 Mart Cumartesi günü İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve hak sahiplerimizin katılacağı törenle teslim etmeye başlıyoruz ''

kiptaş teslim

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için sona gelindi. 5 Mart 2022 tarihinde yapılacak tören ile ilk teslim tarihinden çok önce hak sahiplerine teslim edilecek.

Proje kapsamında 474 adet 86 m2 2+1 açık mutfak, 702 adet 92 m2 2+1 kapalı mutfak, 220 adet 111 m2 3+1 daire olmak üzere toplam 32 blokta yükselecek olan 1396 adet konut sahipleriyle buluşacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@