Kira Değil Evinizin Borcunu Ödeyin! 14 Bin TL Peşinatı Olana Aylık 1.903 TL Taksitle Türkiye Finans Satılık Gayrimenkul

Bankadan satılık daireler ile ucuz ev sahibi olmak isteyenlere gün doğdu. Kampanya kapsamında Türkiye Finans'tan satılık ev, konut ilanları yayımlandı. Yüzde 0.89 oranlı konut finansmanı desteğiyle!

Emlak Haberleri 23.05.2022 - 14:19 23.05.2022 - 14:19 Gülcan Özer

Kiralık ev fiyatları cepleri yakmaya devam ederken ev kirası ödemek yerine evinin borcunu ödemek isteyen kişilere Türkiye Finans satılık gayrimenkuller ile büyük fırsat sundu. Türkiye Finans'tan satılık daireler için piyasa fiyatının yarısının bile altına düşük fiyat seçenekleri sunulurken aynı zamanda banka ev almak için nakit para birikimi olmayan kişilere yüzde 0.89 vade farkı ile konut finansmanı desteği sağlayacağını ilan etti. 

Hem sudan ucuz fiyatlar hem de finansman desteği ile sağlanan konutlara yoğun ilgi dikkat çekerken bankadan satılık evlerden almak isteyen kişilerin bu nedenle ellerini çabuk tutmaları öneriliyor. Türkiye Finans satılık gayrimenkuller ile apartman dairesi ve müstakil bahçeli ev ilanlarının yanı sıra arsa, tarla, dükkan ve bahçe gibi farklı taşınmazlarda satışa sunuldu. 

BANKADAN SATILIK GAYRİMENKUL ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Bankaların mülkiyetini üzerine geçirmiş oldukları ihtiyaç fazlası taşınmazlar piyasa fiyatının çok daha altına son derece ucuz satılmaktadır. Yine bankaların KDV mükellefi olmadığı için bankadan satılık daireler, bankadan satılık arsalar, bankadan satılık tarlalar, bankadan satılık dükkanlar için belirlenen satış fiyatları emsallerine oranla çok daha düşük fiyatlarla satışa çıkar. 

ikinci ele 089 kredi kampanyası

TÜRKİYE FİNANS SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN 0.89 ORANI İLE KONUT FİNANSMANI PAKETİ DESTEĞİ!

31 Aralık 2022 tarihine kadar düzenlenen kampanya kapsamında bankadan satılık gayrimenkul almak isteyen kişilere yönelik olarak konut finansmanı desteği sağlanacak. Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişilere yüzde 0.89 oranı ile 120 ay vadeli konut finansmanı veriliyor. 

türikye finans satılık ev ilanları

TÜRKİYE FİNANS SATILIK GAYRİMENKULLER, APARTMAN DAİRESİ FİYATI NE KADAR KAÇ TL?

Bankadan satılık daireler için satış fiyatları her konutun özelinde hesaplanırken yapılan ekspertiz işlemi sonucunda belirlenen fiyat üzerinden satışa sunulmaktadır. Örneğin Diyarbakır'ın Bozkurt ilçesi Bismil Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 110 m2 apartman dairesi için satış fiyatı 140 bin TL olarak belirlenirken, Muş'un Bulanık ilçesinde yer alan 145 m2 dairenin satış fiyatı ise 330 bin TL oldu.

konut kredisi hesaplama ekranı

14 BİN TL PEŞİNAT, AYLIK 1.903 TL TAKSİTLE NASIL EV SAHİBİ OLUNUR?

Türkiye Finans üzerinden 140 bin liraya satılan konutu alan bir kişi finansman paketinden yararlanması durumunda 14 bin TL peşinat verdikten sonra kalan tutarı 1.903 TL taksitle 120 ay vadeli olarak ödeyecek. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@