Kira Gelir Vergisi Kredi Kartı Taksit 2019 Kampanyaları!

Kira gelir vergisi hangi banka kaç taksit, taksit yapan bankalar ve kredi kartı taksit sayıları detayları haberimizde! Kira gelir vergisi son ödeme tarihi ne zaman?

Emlak Haberleri 25.07.2019 - 12:18 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Kira gelir vergisi hangi banka kaç taksit, taksit yapan bankalar ve kredi kartı taksit sayıları detayları haberimizde! Kira gelir vergisi son ödeme tarihi ne zaman?

Kira gelir vergisi ödemeleri tüm hızı ile devam ederken bankalar taksitle ödeme yapmak isteyen müşterileri için kampanyalara devam ediyor. Kira Gelir Vergisi Son Ödeme Tarihi Ne Zaman? (2019 Yılı 2. Taksit Son Ödeme Tarihi)1 Temmuz tarihinde başlayan kira gelir vergisi ödemeleri tüm hızı ile sürüyor. Kira gelir vergisi ikinci taksit son ödeme tarihi ise 31 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek. Kira Gelir Vergisi Hangi Banka Kaç Taksit?Kira gelir vergisi kredi kartı kampanyaları başladı. Her banka farklı kredi kartı taksit sayısı seçeneği sunarken en düşük taksit sayısı 2 olarak uygulanırken en yüksek taksit sayısı ise 3 olarak öne çıkıyor. Kira Gelir Vergisi Kredi Kartı Taksit 2019 Düzenlenen kampanyalar ve taksit kolaylıkları şu şekilde sıralanıyor;Card Finans Finansbank Gelir Vergisi Taksit 2019 Kampanyası Finansbank gelir vergisi taksit kampanyasında 3 taksit kolaylığı sunarak en fazla taksit yapan banka olarak öne çıkıyor. 

Yapı Kredi Bankası World Card Kredi Kartı Gelir Vergisi Taksit Kampanyası Yapı Kredi gelir vergisi kredi kartı taksit kampanyası ile hem 2 taksitle ödeme kolaylığı hem de QR kodla ödeme fırsatı sunuyor. Yapı Kredi Pay QR Kod ile ödemelerde ise 3 taksit seçeneği bulunuyor. 

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kira Gelir Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları Garanti Bankası Garanti Pay ile yapılan ödemelerde 3 taksit, aranti BBVA Bonus'lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise 2 taksit fırsatı sunuyor. Garanti Bankası gelir vergisi kredi kartı taksit kampanyası için Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr'de ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilmesi yeterli olacaktır. İş Bankası Maximum Kredi Kartı Kira Gelir Vergisi 2019 Kredi Kartı Taksit Kampanyası 5 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek kampanya ile Gelir İdaresi internet sitesi üzerinden yapılacak ödemelerde otomatik 2 taksit ile, İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneği, ve Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerde tek çekim, 2 ve 3 taksit seçeneği ile ödeme yapılabilecek. 

 Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@